Wpis z mikrobloga

Hej, zastanawiam się nad kupnem kasku z ochroną nosa, ma to sens? Niewiem czy lepiej wybrać taki który posiada belkę czy może taki z całą maską/kratką, głównie chodzi o to żeby chronił nos ponieważ mój jest dosyć długi i tkliwy więc niemal na każdym sparingu/zabawce krwawię po mocniejszym ciosie.
#boks #sztukiwalki #pytanie
  • 30
@AllOver: No teraz mam taką tanią bo zgubiłem ich tyle że #!$%@? haha, ale tak najbardziej to zadowolony byłem żze szczęki Everlast, i rozumiem że nos masz z tytanu albo że niewiem nie wystaje ci z kasku?
@AllOver: A no to ta ale przez garde to #!$%@? gorzej jak mi wjeżdża na czysto, mimo wszystko rękawice też zamieniam na 14 a najlepiej by było jakby każdy u mnie miał 16 bo wtedy to mną wrażenie jakbym dostawał po ryju poduszką
@AllOver: Niestety #!$%@?, wiesz jak ktoś klepie się w wadze 65kg i poza przygotowaniami dobijam do 70 no to mogę sobie latać z 12 na tych ciężkich ale jak ciężki ma 12 to kurde nie jest kolorowo xD stąd potrzeba belki
@HuierP10 Cześć, chciałem podbić dyskusję - czy kupiłeś w końcu kask z ramą na nos? Szukam intensywnie czegoś fajnego, przymierzałem wspomniany tutaj stromcloud, ale był wybitnie nie na moją głowę.
@Espada97 Czy everlast który masz to everlast elite? Jest w porządku?
@pablo38: Kupiłem kask od dbx Bushido przyszedł trochę dziwnie powykrzywiany ale sprawdzał się naprawdę dobrze, a i mój nos nie cierpiał i o to chodzi, chociaż początkowo wydawał się być niedopasowany i niewygodny to w trakcie sparingu tego nie odczuwałem i rozszedł się na tyle ze było git.