Wpis z mikrobloga

Nie tak dawno rozstałem się ze swoją kobitą i ostatnio sobie na nowo żyję jako singiel i kilka refleksji mi przyszło do głowy, to pomyślałem sobie, że się podzielę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Znajomi/przyjaciele są absolutnie niezbędni do jakkolwiek zdrowego życia i ucinanie/spłycanie znajomości dla różowej, to jedna z durniejszych rzeczy, jakie można zrobić
2. Walenie konia nie jest tak fajne jak seks - przy czym seks też jest bardzo mocno przeceniany
3. Mając 30+ nie da się tyle pić, co kiedyś - nieważne jak bardzo by się chciało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Tinder to ściek i gówno mające na celu budowanie ego, a nie umawianie się/randkowanie
5. Przytulanie jest zajebiste
6. Wolność jest wtedy, gdy nikt ci nie mówi co masz robić i otwierasz sobie browarka o 12 albo jesz kebaba, mimo że nie powinieneś i #!$%@? konsekwencje
7. Sen jest niedoceniany, trzeba więcej spać
8. Większość ludzi, włącznie ze mną, jest zwyczajnie przeciętna i jest to ok
9. To co piszę to żadne prawdy objawione, po prostu wysrywam z siebie przemyślenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
10. Hajs nie daje szczęścia, ale daje poczucie stabilności i bezpieczeństwa, a to już zbliża do szczęścia

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #przemysleniazdupy #gorzkiezale #tinder
  • 64
  • Odpowiedz
  • 0
@FanRuskichPierogow Ad7. Wszyscy którzy zrywają z babami zaczynają po pewnym czasie lepiej spać. Nikt ci nie #!$%@? fochów jak sobie przytniesz komarka na kanpie, a 1-2 drzemki to zajebiście zdrowa sprawa! Ja to bym najchętniej spał w układzie 4,5h + 1,5h, + 0,5h ale gdzie tam. Różowa zawsze fochy strzela, że ja to bym tylko w ciągu dnia czas na spanie tracił... a próbowałem tak i zajebiście mi się sprawdzało!
  • Odpowiedz
5. Przytulanie jest zajebiste


@FanRuskichPierogow: ja powiem że to najbardziej prawdziwe. Wszystko inne można znaleźć poza związkiem nawet seks ale leżenie przytulonym w niedzielne popołudnie w takiej intymności która przychodzi z czasem... Tego poza związkiem nie znajdzie się bo jako singiel bez sensu leżeć w łóżku bez słowa przez godzinę. A w związku nagle to bardzo przyjemne choć powszechne.
  • Odpowiedz
@FanRuskichPierogow: Podstawą związku to wytłumaczenie lasce ze nie masz zamiaru spędzać z nią kazdego wolnego czasu. Inaczej skończysz w relacji gdzie masz doslownie tylko ją bo kumple to cie maja w dupie tak jak ty ich miałeś także giga plus dla ciebie.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Nie bez powodu się mówi "bros before hoes". Później laska go puści kantem albo coś im nie wyjdzie i gość jak pies z podkulonym ogonem wróci do kumpli, bo nie miał wystarczająco jaj, szacunku do samego siebie albo po prostu sperma zalała mu mózg.
  • Odpowiedz
@FanRuskichPierogow:

1. Znajomi/przyjaciele są absolutnie niezbędni do jakkolwiek zdrowego życia i ucinanie/spłycanie znajomości dla różowej, to jedna z durniejszych rzeczy, jakie można zrobić


Jak dziewczyna zaczyna Cie odcinać od znajomych to już samo w sobie jest patologiczne zachowanie i powinna się zapalić lampka w głowie

2. Walenie konia nie jest tak fajne jak seks - przy czym seks też jest bardzo mocno przeceniany


Seks to jedno z tych doznań które ciężko
  • Odpowiedz
@RafB: straszne. u mnie w domu zawsze bylo tak, ze jak ktos spal, to mu sie po prostu nie przeszkadzalo i tyle. sen jest czynnoscia fizjologiczna, nie bedziesz przeszkadzac komus w sraniu, to czemu mialbys w spaniu?
  • Odpowiedz