Wpis z mikrobloga

Influencerzy palą sobie auto wydzielając przy tym do atmosfery mnóstwo chemikaliów, tylko po to żeby wyszły fajne focie na insta. A Wy jak tam Wykopki? Mam nadzieję że nie braliście plastikowej słomki do szamki którą ostatnio zamawialiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ekipa #instagram #afera #ekologia #patologiazewsi #instagram
Pobierz bongos112 - Influencerzy palą sobie auto wydzielając przy tym do atmosfery mnóstwo ch...
źródło: comment_1626074480qUoH2XdPRMHVw8tzAx787s.jpg
  • 151
wciaz nie masz zadnych watpliwosci co do tego jak to zostalo zorganizowane i kto mogl dostac w lape?


@Norskee: stwierdzam upośledzenie i to mocne xD
Przecież oni wysadzili ten samochód w kontrolowanych warunkach, przez wynajętą firmę, która zajmuje się pirotechniką w filmach. Akcja straży pożarnej była zaplanowana i opłacona, tak samo jak dzieje się to na planach filmowych, jest to część pracy strażaków.
ALE NIAKTO PSZECIESZ MY NIE LUBIMY JUTUBERÓW TO
@bongos112: nie no w sumie jak im zapłacili normalną stawkę za robotę + minimum 20zł/h dodatkowo dla każdego strażaka za to, że gasili podpalenie dla wyświetleń to nie ma do nich żalu. Ot zwykła usługa powiedzmy

Gorzej jak straż przyjechała za darmo i kasa poszła z publicznej kasy, czyli moich podatków. W takim razie friz powinien mi oddać mój wkład finansowy, którym zapłaciłem strażakom za gaszenie ich podpalonych fanaberii dla zabawy.