Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kotzstein: pierwsza lepszą fabryka dostarcza Ci 5 razy więcej zanieczyszczeń w 2 minuty. To jest jak płakanie że Unia zła i zanieczyszcza środowisko podczas gdy takie Indie mają to gdzieś.
  • Odpowiedz
@nollo: Od działań na taką skalę są różne organizacje, które mają większą siłę przebicia np WWF, które wspieram finansowo co miesiąc, ja sama jako jednostka i osoba prywatna mogę tylko starać się reagować na to co dzieje się na moich oczach i znajduje się w moim zasięgu, szok, zdziwienie i niedowierzanie: to też ma znaczenie, więc nie wiem nadal o co ci chodzi pisząc mi że są większe zanieczyszczenia, no są,
  • Odpowiedz
@bongos112: nie żebym uważał, że spalanie całkiem sprawnych aut to coś dobrego, ale jak topgear, brainiac czy inni mythbusterzy robili podobne albo nawet większe wybuchy, to wszyscy klaskali uszami i prawie nikomu to nie przeszkadzało xD także nie bądźcie hipokrytami. Aczkolwiek jak zrobi się afera i w zamian zasadzą 10k drzew, przy okazji krzewiąc ekologię u małolatów, to nawet coś fajnego by z tego mogło wyjść... Dobra, zmieniam zdanie, kręcić Małysza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kotzstein: chce Ci pokazać, że to co zrobili można potępiać ale jest to zerowe zagrożenie przy otaczającym nas świecie. Nikt nie zacznie masowo palić aut dla zabawy. Dla przypomnienia jak ruski palił dobrego Mercedesa to się wykop cieszył
  • Odpowiedz
  • 28
@bongos112 Ale się zesrałeś
1. Wyjęli silnik i wszystkie płyny
2. Jest pełno programów w tv gdzie co odcinek wysadzają coś w powietrze dla potrzeb odcinka i wtedy jest okej XD
  • Odpowiedz
no już zgłaszam straży miejskiej albo Policji że w Hollywood pali się auto na planie Szybkich i Wściekłych XD


@kotzstein: ale się motasz, bo nie masz argumentów na swoją hipokryzję xD Z resztą tak samo jak większość tutaj. Może Szybkich i wściekłych nie zgłaszaj, ale jaki problem zgłosić odpowiednim organizacjom wszystkie filmy Smarzowskiego, Vegi, seriale canal+ itd. To już twoje podwórko. Masz taką samą możliwość dosrać dużym polskim filmowcom co youtuberom,
  • Odpowiedz
@kotzstein ale oni nie palą butelek tylko spalili wóz, kidy nie będą palić fur bo nie mają na to pengi i nie są tak głupie jak ci się wydaję, wiadomo że ta sytuacja wali trochę członkiem, ale ja tam mam lepsze rzeczy do roboty niż przekminiać co robią jutuberzy xD jedyna zbrodnia jaką tu widzę to to że ten koleś ze zdjęcia nosi krótkie spodnie, to lekkie zniesmaczenie ale reszta jest mi
  • Odpowiedz