Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki mam internet i tv w multimedii, niedawno z tego co wiem przejęła ich vectra.
Wczoraj wróciłem z wakacji i nie ma netu. Dzwoniłem zgłosić usterkę i się okazuje, że najwcześniejszy termin kiedy ktoś może podjechać to 19.07. Kuźwa czy w takim wypadku nic się nie da zrobić, mam potulnie czekać 8dni aż coś z tym zrobią? przecież to jakiś żart.
Na czacie multimedii dowiedziałem, że w wawie jest przepinanie internetu na system vectry i dlatego grafik szybko się zapełnił.

#multimedia #vectra #internet #warszawa
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chibss: bardzo śmieszne:p dostałem info, że jak ktoś będzie w pobliżu to przyjedzie ale to pewnie jakaś ściema bo już 4 dzień bez neta i nikt się nie pojawił..
@voorhees I tak całkiem szybko. To co się #!$%@? teraz w MultiKomedii przy przełączaniu sygnału na Vectrę to jest żart. Aktualnie grafiki pozapychane na 20 dni do przodu ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chibss: mało tego, telewizję też #!$%@? bo co chwila odpala się ludziom skanowanie programów, jest tak od kilku miesięcy i nie potrafią tego ogarnąć.. kiedyś był u mnie technik na wymianę routera, mówił że niedługo multimedie przejmie vectra i wtedy dopiero zaczną się cyrki, chłop miał niestety rację..
@voorhees A co do skanowania kanałów na ips to też śmieszna opcja, bo to nie tyle co popsuli co po prostu nie przemyśleli tego co robią. IPS nie ma kanału zwrotnego i za każdym razem gdy wykona się jakaś zmiana na sieci nawet taka która nie ma wpływu na dtv ips wymaga dostrojenia o czym daje znać (dość stanowczo). Do czasu jak multimedia była multimedia wszystko działało bo nic nie zmieniali ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chibss: nie przemyśleli czy popsuli to jeden #!$%@? bo nie działa tak jak powinno. u mnie to skanowanie włącza się co kilkadziesiąt minut. też to zgłaszałem, dostałem info, że zglosili już dawno sprawę u producenta i nara. chyba czas od nich uciekać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chibss: hehe tak też właśnie podejrzewałem, czyli to już tak na stałe zostanie? niezły bajzel, jeśli tak to nie ma opcji żebym się dalej z tym #!$%@?ł, skończy się umowa i rezygnuje. chociaż dopóki tej vectry nie było nie miałem na co narzekać. no i chyba warunki takie jak mam teraz będzie ciężko dostać u konkurencji