Wpis z mikrobloga

@am_anfang_war_napoleon: Juz gdzies to tu pisalem, zaladowal po pijaku dziobaka w jakiegos chlopca, albo inna sprawa obyczajowa sie nagrala i wyszli do niego z propozycja wspolpracy i juz. Zona, corki, resztki jakiejs godnosci - wybral rozwiazanie po najmniejszej linii oporu i sie dogadal.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@am_anfang_war_napoleon: przecież tu nie chodzi o pieniądze, tylko on chce moc powiedzieć że "załatwił" swoje postulaty programowe. Jak mu przeforsują jego pomysły to każde inne, nawet sto razy bardziej szkodliwe gówno poprze.
Przecież on się zrzekł pensji posła i nie wziął subwencji (głupota, bo nie mógł przez to rozwinąć struktur).
  • Odpowiedz
@am_anfang_war_napoleon: Mi się wydaje, że to jego ostatnia deska ratunku żeby zostać w polityce? Chociaż nie wierzę, że wezmą go na listę. Ciekaw jestem czy ktoś pójdzie na jego koncerty zakładając, że wróci. Bo z czegoś chyba będzie musiał żyć. Nie wierzę, że ma za dużo oszczędności a do 'emerytury' ma kilka lat.
  • Odpowiedz
@am_anfang_war_napoleon: Pamiętam jak pracowałem zagranicą i Polakom tłumaczyłem że Kukiz to false flag aby zabrać głosy PO to mi kazali wyłączyć telewizor i przestać słuchać mediów xD Chyba jako jedyne na zakładzie nie miałem polskiej telewizji ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@am_anfang_war_napoleon:
Uśmiechając się czule mówiłaś
Że rozstanie to był jednak błąd
Przestraszony przytakiwałem
Myśląc jak najszybciej wyjść stąd
Wtedy przynisłaś golonkę i piwo
Po tym cieście nie mogłem już jeść
Za to piwo natychmiast wypiłem
Potem drugie i trzecie też
I poczułem się wyluzowany
Nawet fajnie rozmowa nam szła
  • Odpowiedz
dlatego że wielu ludzi jest zmęczonych PiSem i KO. Alternatywy do tej pory nie było. Podobnie było właśnie z Kukizem.


@joolekk: Czyli widzę, że to pułapka, ale i tak idę? No jak dla mnie już lepszym wyborem jest to PO, skoro ta "alternatywa" ma się sprowadzać do populizmów na zasadzie "my naprawimy Polskę, bo chcemy dobrze, a inni nie chcieli dobrze!", a potem rozejściu się po innych klubach.
  • Odpowiedz
@Leel00: @SpaceMonkey: Kukiz to nie był także flag, gościu tak naprawdę samodzielnie wygrał wybory dla PiS. Oddolnie i niechcący. Gdyby wybory były w tydzień później gościu miałby druga turę, ale nie były. Ludzie zasuwali że zmiany są możliwe, a politycy i media zauważyli że należy stonować dyskusje tak mocno jak to możliwe bo inaczej czeka ich rewolucja. I tym sposobem wygrał PiS xD
  • Odpowiedz