Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy waszym zdaniem warto zostawić dziewczynę żeby peklować coraz to inne różowe na tinderze (dodam, że z tym nie będzie problemu)?

Zostawiłbyś dziewczynę żeby się "bawić" i korzystać z życia bzikać co chwile nową, inną różową?

Dodam, że mam 26 lat (może to ma znaczenie)

#zwiazki #randkujzwykopem #tinder #badoo #seks #sex #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ebe41c37ff0c000a05d29d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 21
NiepełnosprawnaDama: > w życiu trzeba się naruchac. Bycie z jedną partnerką całe życie to wynaturzenie oraz międzynarodowy symbol kryptohomoseksualizmu. Radzę Ci korzystać z najlepszych lat życia żebyś na starość mógł wspominać wszystkie wnętrza ud i pośladków jakie zwiedziłeś. Jeżeli dobrze Ci z partnerką nie musisz jej zostawiać. Zdrada to normalna męska rzecz. Tylko beta przegrywy i cuckoldy nie zdradzają. Prawdziwy mężczyzna ma to w naturze. Pozdrawiam.

Czyżby? ( ͡° ͜
AnonimoweMirkoWyznania - NiepełnosprawnaDama: > w życiu trzeba się naruchac. Bycie z ...

źródło: comment_1626091463NC543OmwXqoctpOWAd61G1.jpg

Pobierz
@AnonimoweMirkoWyznania Ty jesteś tą osobą co pyta o inne laski po 1.5 rocznym związku ? Jeśli dwa razy pytasz na wykopie o takie rzeczy to albo jesteś słabym trollem, albo powinieneś się zastanowić, bo to o czym myślisz nie jest normalne
@BigKahunaDick: Tak się zastanawiam ile statystycznie procent takich lasek co mają ochotę na seks zgodziłoby się to zrobić z kimś kogo dopiero co poznały bez gumki? Ja to bym bardziej obawiał się wpadki niż jakiegoś HIV-a czy innego syfu.
LubieżnaUkochana: @daro1: Uprawiałem seks z ponad 20 różówymi, otwarcie mógłbym powiedzieć, że większość bez zabezpieczenia. Większość też na pierwszym spotkaniu bez zabezpieczenia. Niby przy pierwszych ruchach z "gumką" potem ściągałem i nawet nie protestowały, a widziały, że nie mam na sobie gumy :)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua