Wpis z mikrobloga

@enemydown: obejrzałem xD no nie było warto, cieekawe jak to wyglada od strony "artystycznej", ze to im sie i tak zwroci z uwagi na popularnosc aktorow albo to inwestycja, bo scenariusz to totalne gówno, klasyccczny przypadek w którym zamiast przekonac widza ze oglada poczynania najwazniejszych bohaterów zwiazanych z historia X w uniwersum Y to mamy historie ktora toczy sie wkolo kilku bohaterów xd i ktos pomyslal ale bedzie zajebiscie jak wszyszcy
@enemydown: Jak myślisz co będzie przyszłością
a) green/blue screeny mniejsze lub większe
b) ogromny ekran /zakrzywiona sala ekranów wyświetających gotowe tło - tak chyba Mandaloriana kręcili
c) gotowy świat 3d i umiejscownie w nich aktorów czyli tak jak niektóre gry się robi real time
czy może coś innego :D?
@KingRagnar: @ignorancie: Modle się żeby był dobry bo zrobiliśmy piękne sekwencje w "Matrixie- San Francisco". Od strony akcji będzie na co popatrzeć, ale z fabułą to nie wiem. W mojej firmie dostaliśmy 3 duże sekwencje, nie jestem pewien kto robi resztę filmu.
Ale z małych ciekawostek to niestety między innymi robiłem ostatnie i pierwsze ujęcie w filmie, więc wiem jak się zakończy. Super trudne technicznie ale wygląda na bardzo łatwe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enemydown: dzięki :) tak sobie troszkę żartowałem, ale może kiedyś do większej produkcji będzie okazja się do Ciebie zgłosić z czymś wartym Twego czasu.
@enemydown: według tego co jest wpisane na imdb Matrix 4 robią framestore, dneg i one of us. Pewnie na razie tyle wpisano, NDA i te inne sprawy.

O, właśnie, trzeba będzie parę rzeczy dopisać odnośnie innej pozycji.