Wpis z mikrobloga

@sebsossj: gdyby żona zadała mi takie pytanie to kazałbym jej się spakować. Autorka posta trafnie ocenia skutek zadania pytania. natomiast błędnie ocenia że odpowiedź partnera ma jakiś wpływ na przyszłość.
  • Odpowiedz
@sebsossj: Zabawne, że jednocześnie zwraca się tylko do dziewczyn ( ͡° ͜ʖ ͡°) Woke feminism jest zabawny, wspieramy cię i twoja zmianę płci, ale jak zmienisz na męską to trochę stajesz się naszym wrogiem xD
  • Odpowiedz
@sebsossj: Gdzie, ja się pytam GDZIE są niby tacy ludzie, którzy pieprzą takie kocopoły?! Przychodzą do mnie pijaki, budowlańcy, wykonawcy, recydywiści, policjanci ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy dzieciaki na staż z technikum/liceum i jeszcze ani razu nie trafiło mi się coś o takich poglądach XD Dajcie mnie to, chce to zniszczyć XD
  • Odpowiedz
@sebsossj: #!$%@?, ale miałam w poprzedniej pracy znajomą w takiej sytuacji. Jej mąż, facet po 40, po kilku latach małżeństwa postanowił zmienić płeć. Są dalej (z tego co mi wiadomo) małżeństwem na papierze ze względów finansowych i mieszkają razem, ale ona ma nowego faceta, co jej mąż zaakceptował po czasie. Ale z tego co mi mówiła, to miał nadzieję, że jej to nie będzie przeszkadzać i zostaną parą mimo jego zmiany
  • Odpowiedz
#!$%@?, ale miałam w poprzedniej pracy znajomą w takiej sytuacji. Jej mąż, facet po 40, po kilku latach małżeństwa postanowił zmienić płeć. Są dalej (z tego co mi wiadomo) małżeństwem na papierze ze względów finansowych i mieszkają razem, ale ona ma nowego faceta, co jej mąż zaakceptował po czasie. Ale z tego co mi mówiła, to miał nadzieję, że jej to nie będzie przeszkadzać i zostaną parą mimo jego zmiany płci i
  • Odpowiedz
@richard73p: Ten nowy pan mieszka w innym mieście, ale ciekawostka, w trójkę spędzali urlop na przykład. :D Ogólnie jak mówiłam, są małżeństwem już tylko na papierze, ale zostali w przyjacielskich relacjach.

@NaopaK: Życie pisze takie historie, których sama za cholerę bym nie wymyśliła. :P
  • Odpowiedz