Wpis z mikrobloga

Ej ile włosy rosną? Bo się #!$%@? oszpeciłem u fryzjera...

Nie chciało mi się ich co dzień układać, to poszedłem do fryca i obcięłem góre na 3mm, boki na 1mm. Wyglądam teraz jak #!$%@? p0lak. Weź ciało ukraińskiego saszki, takie suche i wątłe. Dodaj do niego tłuszcz, by był skinnyfatem. A zamiast ryja, daj polacki tłusty ryj z zakolami, coś jak ten mem z polakiem, co gość jakimś policjantem był. #!$%@? mój ziemniaczany ryj jest obleśny. Ja nie dziwię się, że mnie nikt nie chce. Jakbym miał córke i by takiego podczłowieka jak ja przyprowadziła, to bym ją z domu #!$%@?ł. Boże, jak ja się siebie brzydzę i swoich polackich genów ehh.
Najlepsze jest to, że mnie nie stać na wygląd, bo to wymaga normalnego jedzenia, a nie taniego zapychacza. Wymaga to siłki, a na to trzeba mieć siłę, czas i pieniądze. A jak za najniższą stawkę #!$%@? po 12h w januszeksie, to ani diety mieć nie będę, ani hajsu na karnet, a już o sile by tam iść to nie mówie. Snu też by nie było, bo kiedy, jak na utrzymanie auta mnie nie stać. Ciuchy też byle jakie najtańsze z allegro, bo mnie nie stać. #!$%@? co za życie, polackiego pariasa.

#przegryw #fryzura #pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #silownia
  • 8
@wez_idz_sobie XD
jesteś brzydki bo sam sobie na to pozwalasz
ubrania fajne i tanie można znaleźć w lumpie
żeby ćwiczyć nie trzeba chodzić na siłownię, można iść pobiegać, ćwiczyć na własnej masie ciała, siłowniach miejskich
można się odżywiać tanio i zdrowo, gównożarcie jest droższe xD
całe to twoje narzekanie to wyłącznie twoja wina, więc się nie użalaj tylko rusz dupę xd