Wpis z mikrobloga

#totalwar #warhammer
Granie tą frakcją to masochizm D:
Nabite 255 godzin w grze, z czego ~225 samym Blessed Dread. Zaczynam otoczony w 100% wrogimi frakcjami, napływa na moje ziemie spaczenie skavenów i wampirów, toczę wojnę na każdym froncie a nawet jestem atakowany z innego kontynentu. W tym momencie wkraczają zwierzoludzie, czytam w "wydarzeniach" co turę że któraś frakcja jaszczurów wyczarowała sobie doomstack dinozaurów obrzędem a ja gonię za jakimiś krasnoludami separatystami po mojej ziemi.

Chyba o to właśnie chodzi w graniu sadomasoelfami
Panas - #totalwar #warhammer
Granie tą frakcją to masochizm D: 
Nabite 255 godzin w...

źródło: comment_1626201896mLdRmjmVRtk504jBMCLI51.jpg

Pobierz
  • 8
@BezwolnyGolem: bo się nie poddam, "Kraken Lord always wins!" xD Przejdę dalej jak zdobędę ten głupi Wir, chociaż nie wiem w ogóle po co Lokhir jest nim zainteresowany. Malekith oczywiste, ale Fellheart? Nie ma z wirem nic wspólnego a to wincondition.
@Panas: u DE chyba tylko Malekith ma prosty start (chociaż jak teraz Taurox i Oxyl się kręcą w Naggarondzie to może już nie być tak prosto xD).
Lokhir ma chyba najgorszy start, każdy kto startuje w Lustrii ma najgorszy start xD

chociaż nie wiem w ogóle po co Lokhir jest nim zainteresowany. Malekith oczywiste, ale Fellheart? Nie ma z wirem nic wspólnego a to wincondition.

Mogliby mu zmienić ten cel, bo
@marv0oo: godzinę temu poddałem kolejnego save. Oblegając miasto Kultu Soteka ci nagle dostali z obrzędu 12 t-rexów plus kilka innych, straciłem główną armię tocząc wojnę z każdym w lustrii. Nienawidzę tego obrzędu.

Czas zacząć jeszcze raz (°°