Wpis z mikrobloga

@JoMaHaa: ty jesteś dumny, że naprostowałeś im światopogląd i pokazałeś aby nie oceniać książki po okładce a one odetchnęły z ulgą, że nie okazałałeś się biedakiem złodziejem jak pozostałych 19 przed tobą
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro: Notino ostatnimi czasy to jedna z droższych perfumerii (z tych mających normalne ceny), polecam porównywarkę cen perfum perfumehub.pl i szukanie tam najlepszej oferty dla danego zapachu, coś jak ceneo, ale tylko z perfumami ()
  • Odpowiedz
@lukaszzz: uuu wyzwiska, jakie to polackie... czej jak mnie nazwałeś? XD
Moja głupia opowiastka służy temu by nie oceniać ludzi po wyglądzie, ale niektórym wystarczy jak widać nawet nie sam wygląd co kilka zdań w internecie ¯\_(ツ)_/¯

Zostawiam Cie w przekonaniu o swojej zajebistości ubranej codziennie w kołnierzyk i krawat, pokazuj dalej światu jak bardzo dużo masz klasy, podkreślaj to i mów na każdym kroku, bo dostrzec ciężko.
  • Odpowiedz
Zostawiam Cie w przekonaniu o swojej zajebistości ubranej codziennie w kołnierzyk i krawat, pokazuj dalej światu jak bardzo dużo masz klasy, podkreślaj to i mów na każdym kroku, bo dostrzec ciężko.


@JoMaHaa: robaczku, ale to ty sie chwaliles „duza” kasa i #!$%@? ubiorem, nie ja xD
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: powinieneś lepiej wykorzystać 15 minut przerwy w fabryce smrodu niz mirko, tylko Cię teraz bedzie dupka niepotrzebnie piekła do końca zmiany, zjedz cos moze nwm, bo zaraz do taśmy wracasz.
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: Będzie bardzo niepopularna opinia, bo akurat perfumy wolę kupować u nich. Przynajmniej kiedyś stały obok oryginału a nie są rozkewane w szopie jak większość pochodzących z neta.
Co do pań obsługujących, to poza oszacowaniem mojego portfela na wejściu, to wkurza mnie tylko, że jak pytam o konkretną rzecz, konkretnej firmy, to zawsze muszę wysłucgać co jeszcze jest tak samo dobre od innych producentów.
  • Odpowiedz