Wpis z mikrobloga

@Trique: No zdaję sobie z tego sprawę, ale nie mamy takich informacji. Dostaliśmy zgłoszenie o zaniedbywanym psie, pojechaliśmy, właściciele nas nie wpuszczali, dzisiaj z policją się udało, właściciele psa oddali, policja ma książeczkę i nic więcej nie wiemy. Pies jest przyjacielski jeśli można to określić z perspektywy 15 minutowej znajomości z psem xD
@matra: Nie, pies jest u nas w aucie, nie mamy gdzie go dać i musimy mieć tymczas
@cytmirka:
Podczas 20-30 minutowego spaceru z psem można określić jakie ma podejście do innych psów/ludzi/dzieci, czy reaguje na podstawowe komendy, w jaki sposób chodzi na smyczy a to już wiele powie o samym psie. Z książeczki zdrowia można wynieść informacje o wieku, podstawowych szczepieniach czy zabiegach które pies miał.

Bo Twój post wygląda tak : mamy amstafa które odebraliśmy patologii XDDD ( co średnio zachęca przy psach tej rasy).

Gdybyś jednak
@matra: Poogłaszałam na rożnych grupkach na fejsie i na ol, zerknę jeszcze do tej
@Trique: Kolego, wiem o tym. Pod tagiem # otoziaki dodaję psy do adopcji o których mam jakąkolwiek wiedzę. Tego amstaffa 20 minut temu odebraliśmy właścicielom, książeczki nie mamy, bo policja ją wzięla, nie mamy żadnej wiedzy na temat tego psa, więc nie będę wymyślać byle tylko go gdzieś upchnąć
@Shinlim: A czy Ty na przykład masz doświadczenie w takich sprawach? W sprawach odbierania interwencyjnie zwierząt, w asyście policji? Po zgłoszeniach że pies jest zaniedbywany, niewypuszczany z domu, niesocjalizowany? Mogę się mylić, ale nasza organizacja działa od ponad 10 lat także chyba jest wszystko pod kontrolą xD
@Shinlim: ej, ale wiesz, że w samochodach jest klima, czy zatrzymałeś się na latach 80 XX wieku?
Odebranie psa interwencyjnie nigdy nie dzieje się bez przyczyny, gdyby nie takie śmiecie, nie byłoby problemu z nadprogramowym psem, dla którego nie ma miejsca i trzeba na szybko szukać luki na niego.
Nie znam się, ale się #!$%@?ę, ot typowy wykopek wściekły, w #!$%@? agresywny.