Wpis z mikrobloga

Chyba zacznę omijać firmę Terg (tj. właściciel #mediaexpert #avans #electro) szerokim łukiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Już miałem wcześniej jakieś małe problemy z zamówieniami z ich sklepu (zepsuty sklep z wystawy itd.)
Ale dzisiaj to mi #mediaexpert podniósł ciśnienie.

Zamówiłem w poniedziałek towar z płatną opcją dostawy na następny dzień roboczy - okazało się, że przyjdzie dopiero dzisiaj, bo magicznie w zamówieniu pojawiło się, na stronie że zaznaczyłem środę, a nie wtorek (więc w sumie za co pociągnęli 24,99zł?).
Zapłaciłem specjalnie 24,99zł za dostawę wieczorną, bo od 7:00 do 18:00 jestem poza domem i dlatego specjalnie zamówiłem płatną dostawę w godzinach 19:00-21:00.

Teraz dzwoni do mnie kurier i z ryjem, że jak to nie będzie mnie o 15:00 w domu, że on robi maksymalnie do 16:00.
Na informacje, że zapłaciłem za dostawę wieczorną, stwierdził że to jest opcja tylko na święta jak jest duże obłożenie.
I się pyta, czy może zrzucić towar na ulicę, a ja sobie odbiorę jak przyjdę z pracy (40kg sprzętu AGD za ponad 1500zł chciał zostawić na 2h na ulicy () ).
Na pytanie czy pasuje mi w inny dzień, również odpowiedziałem przecząco, bo i tak robię cały tydzień w takich godzinach, po drugie nie po to płaciłem specjalnie za dostawę w konkretny dzień i na konkretną godzinę żeby teraz brać urlop z pracy.

Skończyło się na propozycji bym anulował sobie zamówienie ¯\_(ツ)_/¯
Super obsługa klienta.

PS. Domyślam się, że kurier to jest firma zewnętrzna nie będąca przedstawicielem firmy, ale jak Media Expert bierze kasę, za usługę by można było sobie wybrać godzinę transportu, a nie informuje kuriera o tego typu specyfikacji, to pytanie kto faktycznie dostaje tą kasę i za co jest ona w ogóle brana.
  • 5