Wpis z mikrobloga

@OrzechowyDzem: Jak dla mnie przyzwoicie wygląda. Mnie się te fury podobają. Żałuje, że nie usiadłem ani razu, a miałem dwie okazje. Jak będę trzecim razem to sprawdzę czy faktycznie jest tak jak mówią - że osoby wysokie szorują o podsufitkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawe czy temat wtrysków dalej jest aktualny w tych autach. Ktoś wie?
@fortySeven: dla mnie to że jeden samochód jest słaby nie czyni inny lepszym, lag na skrzyni kupę niedoróbek i do tego dźwięk silnika z głośniczków XDD mi się to auto bardzo podobało przed liftem ale głównie z zewnątrz xd
Jak będę trzecim razem to sprawdzę czy faktycznie jest tak jak mówią - że osoby wysokie szorują o podsufitkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Distrust: siedziałem w sobotę, mam 195 cm wzrostu, szorować może nie szorowałem, ale przy najniższym ustawieniu fotela miałem może ze dwa palce szerokości luzu. Akurat była wersja bez dachu szklanego, przy szklanym dachu podobno gorzej. Pytanie tylko jak w polifice będzie, bo w przedlifcie
@Luko: to jakiś trolling? Był tu kiedyś fanatyk koreańskiej motoryzacji ale usunął konto, czyżby reinkarnacja? Lag jest tak wielki że można napić się kawy bez ryzyka oblania się w czasie od wciśnięcia gazu do rozpoczęcia przyspieszenia