Wpis z mikrobloga

@JanushRybak: A tam zaraz hejt, stwierdzam fakty. Po prostu otp do najgorsze ścieki które nawet swojej postaci nie ogarniają. Jakbyś miał do wyboru otp i nie-otp z trochę wyższą rangą i graliby przeciwko sobie na postaci otp to w 99/100 przypadkach wygra nie-otp. Mainowanie postaci paraliżuje ręce, i mówię to jako >1kk xerath.
@MikiBomba no niektórzy zostają otp tylko dlatego, że przyjemnie im się daną postacią gra. Ja mam ponad 650k na lee sinie, bo zwyczajnie fajnie nim się klika. No racja, że gość z wyższą rangą wygra zawsze na otp z niższej dywizji, no ale to już bardziej gameknowladge. Imo #!$%@? w otp, niech se grają jak im sprawia champion frajdę, byle nie #!$%@? 0/10 xD
Btw props za xerarha, jeden z ulubionych champów
@JanushRybak: Zazwyczaj chyba nawet to wynika z tego, że przyjemnie się gra daną postacią. Tylko prędzej czy później i tak dochodzi do stagnacji i przestajesz się rozwijać, a championa pickujesz już głównie z przyzwyczajenia. Ja zupełnie nie mam nic przeciwko temu żeby kazdy grał czym chcę, po prostu uważam a wręcz jestem pewien, że otp to bardzo słabi gracze.

@Vezz: Niezmiernie szanuję. Nie tak prosto chyba napisać bota którego riot
Tylko prędzej czy później i tak dochodzi do stagnacji i przestajesz się rozwijać


@MikiBomba: czyli osiągnąłeś swój peak macro

po prostu uważam a wręcz jestem pewien, że otp to bardzo słabi gracze.


@MikiBomba: kruca fuks, drabinki w challu są pełne słabych graczy. Napisz wysryw na reddicie, może uświadomisz więcej ludzi xd
@senkjuseba: Zupełnie nie chodzi o mnie ani też nie chodziło macro w tym co pisałem a o zwykłą krzywą uczenia. Oczywiście, że są pełne. Nie muszę nikogo uświadamiać bo raczej jest to powszechna opinia.