Wpis z mikrobloga

no bo to się wszystko łączy przecież,


@NikczemnyJudasz: Srączy a nie łączy. Stworzyłeś sobie chochoła w tym temacie i sam go dzielnie obaliłeś. Już #!$%@? lepiej przestań walczyć z "antyszczepami" bo #!$%@? niedźwiedzią przysługę.
  • Odpowiedz
@anonimowyzpl: Ale wam ta telewizja wyprała mózgi. Ten COVID to gówno, a nie pandemia. Jest tylko wywołany po to by najbogatsi sobie wypchali pieniądze kasą, a nam wstrzykują jakiś syf zrobiony na szybko. Zobaczymy po kilku latach jak się zaczną prawdziwe skutki uboczne. Jesteście zwykłymi królikami doświadczalnymi. To ja wole poczekać, a wy testujcie na sobie ten syf przeciwko jakiejś gówno pandemii, która poprzednim może dupe czyścić conajwyzej. Więcej telewizji.
  • Odpowiedz
No widzę już jak ryzykujecie tężca (bo dostaje się szczepionkę przeciw tężcowi gdy jest jakaś gruba infekcja / zszywanie ran które zostały zabrudzone itp)


@NikczemnyJudasz: tu sprostowanie bo dostaje się wtedy surowice a nie szczepionkę per se. No ale też zastrzyk więc straszna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sebar25 Szczepionkę wciskają na siłę pod karą wykluczenia społecznego.

I to jest piękne, tyle nienawiści i jadu co u zaszpionych to nie ma nawet kolku różańcowym wśród starych bab. Jak się można cieszyć z tego, że ktoś może być wykluczony ze społeczeństwa tylko dlatego, że boi się szczepionki. Zaszczepiles się to czego się boisz? Przecież nie zachorujesz, ale i tak będzie się ktoś cieszył, że ktoś inny ma gorzej.
  • Odpowiedz
@anonimowyzpl: @NikczemnyJudasz: ale czemu szkalujesz że szury? Nie jestem antyszczepem ale w szczepionkę na koronkę nie wierzę, nie chcę mi się gadać i tłumaczyć po raz enty, macie chwilę obejrzyjcie niedługi wywód dr. Astrid Stuckelberger (to nie jest film z żółtymi napisami) a po obejrzeniu zapraszam do dyskusji

https://www.bitchute.com/video/uaVV7VGqUcMi/?fbclid=IwAR2iN_uPj1FuA7pWSfeeXYwv6tuf_JydNOj7vj8kKmNqqwDvu4E_EvqL16M
  • Odpowiedz
@anonimowyzpl: panie memo-naukowiec, masz pan jakieś badania naukowe, które świadczyłyby o korelacji postaw antyszczepionkowych z nadużywaniem alkoholu, papierosów i zakupami suplementów diety?
  • Odpowiedz
I nie porównuj szczepionek wynalezionych kilkadziesiąt lat temu do wynalazków typu pfizer.


@sebar25 "Niezależni naukowcy" o tamtych szczepionkach też mówili że to niesprawdzony eksperyment itd.
  • Odpowiedz
@NikczemnyJudasz: ja szczepiłem się na wszystko i nie mam problemu ze szczepieniami. Ale ta na covid ma tyle niewiadomych, ciagle wychodzi na jaw, ze politycy klamali i zawyżali statystyki choroby, przeszedlem ją razem z rodziną bez komplikacji, że nie będę się na to szczepił dopóki nie bedzie obowiązku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@anonimowyzpl: gdyby po szczepionce była faza jak po mefedronie to połowa Polski by się szczepiła kilka razy w tygodniu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Szczepionkę wciskają na siłę pod karą wykluczenia społecznego.


@sebar25: no popatrz, to jak z jazdą pod wpływem alkoholu. Bo zarówno brak szczepionki, jak i jazda po "hehe piwku" może zaszkodzić innym, a nie tylko dzbanowi który to robi.
  • Odpowiedz