Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie że nasze drużyny w sumie od szulfi nie zrobiły większego progressu (wciaż jesteśmy na dnie trumny) nadchodzą zmiany w wielu zespołach a oni sobie jeszcze robią wakacje po "ciężkim" sezonie. Oto polski cs in nutshell.

Wyrazy szacunku dla honoris bo po zmianach i dojsciu dwóch nowych zawodników zamiast ogłaszać że wybieraja się na urlop to ogłosili że sa na tygodniowym bootcampie.

#csgo #polskiebagno
  • 7
@Kers ja już straciłem nadzieje na solidny polski zespół z okolic top20, nie ma na to fizycznie szans, jedyna szansa jest że jakieś odpryski naszej sceny wybiją się na tyle że weżmie ich jakiś poważny zagraniczny zespół (patrz ence nie patrz finest)
@magiol: Jedyny znaczący progress zrobiło tak naprawdę tylko Ago i myślę, że gdyby nie sytuacja z odebraniem mistrzostwa Polski, to zagraliby na IEM Cologne i mieli by duże szanse na wbicie do top 20.

Oprócz tego, to:
- Wisła straciła sporo na odejściu hadesa
- Izako boars miało pecha z covidem i problemami zdrowotnymi Mono
- Anonymo poza fartownymi qualami do flashpointa przez pół roku nie osiągnęli nic oprócz spadku z
@Motrixox Nie wiem czy AGO zrobiło progress mam ku temu duże wątpliwości, jeszcze ostatnio pożegnali reatz'a trzeba patrzeć na suchę fakty a nie na to co "mogłoby być gdyby nie coś tam"
@magiol: Progress jako taki na pewno zrobili, w końcu weszli 2 razy już w tym roku do top 30 co było problemem dla Polskich drużyn od dłuższego czasu.

Oprócz tego 2 razy otarli się o EPLa i awansowali do finału i półfinału comiesięcznych turniejów Home Sweet Home, które miały obsady drużynowe takie jak Dreamhacki Open sprzed pandemii.

Oczywiście nie wiadomo jak podziała na nich zmiana reatza, ale nie ma wątpliwości, że
@Motrixox wiem że chcesz szukać pozytywów gdzie się da, ale jak spojrzymy na osiągnięcia AGO w porównaniu do innych ekip które startowały w tym czasie albo i później (patrz ence skład z hadesem) no to przecież jest żart. Nie możemy uważać że czymś wyjątkowym jest otarcie się o jakiś turniej, oczywiście nie stawiał bym AGO w tym samym rzędzie co anonymo które ostro pikowało w dół ale nie można powiedzieć że AGO
@magiol: Ty stwierdziłeś, że Polskie drużyny nie zrobiły w większego progressu od czasu ostatniej szufli, a ja się z Tobą zgodziłem z jednym wyjątkiem - AGO. Oni zrobili progress i chociaż nie były to bardzo duże sukcesy, to jednak progress zrobili.

Co do Ence, to na szybko zobaczyłem co osiągnęli w tym roku i oprócz EPLa do którego mieli zaproszenie, to mieli podobne wyniki do AGO, bo niby wygrali 2 turnieje