Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam pytanie. Studiuję na pewnym dość trudnym kierunku (teraz będzie 3 semestr) ale czeka mnie jeden bardzo trudny przedmiot którego bardzo prawdopodobnie jest to ,że nigdy nie zdam. Właśnie dlatego chcę zapisać się "na wszelki wypadek" od pierwszego roku na inną uczelnię (część ocen by mi pewnie przepisali skoro mam zaliczone na uczelni obecnej). Na tej uczelni na którą chcę się zapisać jest jednak punkt w regulaminie, że osoby które studiują na innej uczelni i to będzie ich drugi kierunek - dodatkowy to składają oświadczenie o drugim kierunku. Czy takie oświadczenie trzeba składać? Jak pisałem to jest taki kierunek dla bezpieczeństwa żeby w przypadku nie zdania nie zaczynać od pierwszego roku już za kolejny rok tylko żeby mieć już ten pierwszy rok na drugiej uczelni zdany. Więc oni to jakoś sprawdzają? Miał ktoś podobną sytuacje?

#studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f149c3aff2b5000bc32530
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz
OP: @MrEr A możesz wytłumaczyć konkretniej o co chodzi? Ciężko znaleźć rzetelny materiał. Chodzi o to, że mam ubezpieczenie z uczelni pierwotną z ubezpieczeniem obecnym i po prostu w takim wypadku jak to podam to mnie nie podadzą do ubezpieczenia i mam dalej te z pierwotnej tak?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz