Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pu100stan: Ja się jaram, bo

1) Lubię Chielliniego
2) Grealish powinien grać a nie Saka
3) Smisznie to wygląda, memicznie

Jakby mu kopa walnął w udo to byłoby niesportowe zachowanie a tak jest to faul taktyczny, element futbolu, nie jest to zachowaniem niesportowym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IdillaMZ: Hahaha, on był zainteresowany grą tylko, że źle się ustawił i piłki nie przyjął, zdarza się. Później musiał go zatrzymać. Dobrze zrobił, medal dla Chielliniego, bo mogłaby być z tego bramka.
  • Odpowiedz
@dnasstorm: dostał żółta, został ukarany, rozumiem na czym polega faul taktyczny itd ale w dalszym ciągu jest to niesportowe zachowaniez a nawet chamskie, coś jak ręką urugwajczyka w finale bodajże cola america (dobrze kojarzę?), to byla ręką/faul taktyczny ale czy w sportowym duchu? No nie
  • Odpowiedz
@pu100stan: faul taktyczny jest elementem gry - krzywdy nie wyrzadza praktycznie zadnej. Faule sa zupelnie normalne i nikt nie uwaza ich za niesportowe. Od tego sa zolte kartki, a w ekstremalnych przypadkach czerwone. Chiellini z rozmyslem zagral na zolta kartke, bo to byla w tamtym momencie najlepsza linia obrony.

O ile faule sa elementem gry, o tyle symulowanie bycia sfaulowanym w polu karnym i nurkowanie juz nie i jest zwyklym dranstwem
  • Odpowiedz
@pu100stan Jedyni ludzie, którzy widzą tam czerwoną kartkę, to ci nieogladajacy piłki. A ręką Suareza tez była zgodna z doktryną i każdy trener to powie.

Oglądają tacy piłkę raz na 2 lata z puszka Harnasia i flagami Tyskiego i później piszą głupoty.
  • Odpowiedz
@dnasstorm:

To chyba był mecz na mistrzostwach świata Urugwaj Ghana i to było NIEsportowe zachowanie. Obronił strzał ręką, co innego.


A niby dlaczego jedno było sportowe a drugie nie? Jedno i drugie to wykorzystanie istniejących przepisów dla osiągnięcia korzyści.
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: ja mam ból dupy, że wykopki go na bohatera tworzą, mimo iż było to chamskie (wiadomo, że z korzyścią dla drużyny i tzw faul taktyczny) i ja chciałem tylko zwrócić na ten fakt uwagę, a cały dzień mnie uszy piekoo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz