Wpis z mikrobloga

Mirasy jakiś pomysł na budżetowe wakacje we Włoszech? W sensie takim żeby się zmieścić w 2k za 6-7 dni. Może ktoś coś powiedzieć o Bolonii? Jedyne co mi na razie wpadło w oko. Tzn są tanie loty do Rimini i to byłby kozak bo obok dużo fajnych miast na przykład ale noclegi zajebiscie drogie. No chyba ze nie umiem szukać XD Patrzyłem na bookingu i AirBnb

#podroze #podrozujzwykopem #wlochy #pytanie
  • 8
@DzikiJozef: To ja nie wiem jak Ty szukasz. Regularnie latam sobie sam, z kumplami czy z Zona albo cala rodzina. Ze 2 tygodnie temu wrocilem z Cypru gdzie lot na osobe kosztowal 180 zeta jakos w 2 strony a przyzwoity nocleg w bardzo fajnej lokalizacji 350 EUR za tydzien. Bez oszczedzania nie wydajemy zwykle wiecej jak 1500-2000 na osobe. A czesto sporo mniej

Oczywiscie jestes w stanie wydac kazda kase
Pobierz bigger - @DzikiJozef: To ja nie wiem jak Ty szukasz. Regularnie latam sobie sam, z ku...
źródło: comment_1626548537L3JKVjg9LqiMVqNidHuOqu.jpg
@DzikiJozef: W tym roku w Italii nie bylem, ale w zeszlym juz tak. Nawet w Toskanii , ktora tania jak wiemy nie jest i ceny nie byly wiele wyzsze jak na Cyprze. Bylo drozej, ale tez bez przesady