Wpis z mikrobloga

@Costello: bylem w takim sklepie z ojcem i mu uciekłem, jak mnie trzymał będąc przy kasie. Podbiegłem do drzwi, takie stare blaszane i wsadziłem palec w otwór na kłódkę. Pech chciał, ze w tym momencie ktoś z zewnątrz pociągnął za drzwi i mi urwało około 2cm palca.

Jeszcze pamiętam pobyt w szpitalu wojewódzkim w Rzeszowie. Starali się mi palca przyszyć, ale w szpitalu w Mielcu #!$%@? i w urwany kawałek wdała
Pamiętam jeszcze jak na chio chipsach był taki czerwony skrzat/demon razem z jakimś zielonym i na podstawie tego był komiks też, zapomniałem jak to się nazywa ale poczytalbym :D To było jeszcze przed przedszkolem
Ogólnie pamiętam cały dzień z ostatniego dnia w przedszkolu jak była impreza i taka dmuchana wielką zjeżdżalnia :-DD A i jeszcze bar przebierańców w przedszkolu pamiętam i nawet szatnie na buty, dużo tego, i jeszcze dragon balla na rtl7 jak miałem ok 4 lata
O fak (òóˇ) I jeszcze jak ojciec mi Pegasusa podłączał jak rodzeństwo było w szkole a ja nie chodziłem jeszcze do przedszkola i miałem full czas dla siebie i pamiętam że źle coś podłączył i Pegasus się #!$%@?ł