Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 33 lata i jestem prawikiem. Nigdy nie miałem dziewczyny, nie całowałem się. Za rękę ostatnio trzymałem na weselu gdy miałem 21 lat. Mam pracę, mieszkanie, dobre auto ale zawsze byłem nieszczęśliwy. Całe życie. Byłem i jestem bardzo nieśmiały w stosunku do kobiet. Stroniłem od imprez, wesel, ognisk itd. Nie poszedłem nawet na spotkanie klasowe po latach bo mi było cholernie wstyd. Naprawdę chciałbym kogoś poznać, ale myśl, że nigdy nie współżyłem mnie dobija. Co z tego gdybym jakimś cudem znalazł #szaramyszkadlaanonka skoro by mnie wyśmiała. Nawet nie umiałbym założyć prezerwatywy bo nigdy jej nie używałem. Myślałem, aby wybrać się na #roksa w swoim mieście i w końcu poczuć się jak facet, ale myśl, że ona obsługuje kilku dziennie mnie obrzydza. Już nie ma dla mnie ratunku. Nigdy nie będę spełniony jako mężczyzna. Co z tego, że mam pracę i dom skoro codziennie przychodzę do pustych ścian i patrzę w sufit. Raczej rodzice nie zatańczą na moim weselu i nie doczekają się wnuków. Bo ja przed nimi udaję, że jest wszystko OK. Chociaż ojciec ostatnio mnie zapytał czemu nigdy nie przyszedłem na obiad z dziewczyną? Jakoś się mi się udało wywinąć, ale aż mi się zrobiło gorąco. Przecież mu nie powiem, że nigdy nie widziałem biustu na żywo.... Nie ma dla mnie ratunku. #przegryw #zwiazki #stulejacontent #depresja #seks

Screen to wyobrażenie moje gdy powiedziałbym ,że mam 33 lata i nigdy nic.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f565f3072fc8000a3ae925
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam 33 lata i jestem prawikiem. Nig...

źródło: comment_1626699479l00u6YqUt75MqajTt7mxkl.jpg

Pobierz
  • 52