Wpis z mikrobloga

Co myślicie? Wiadomo nie żal jakiegoś obcokrajowca. Ale różowe tak wykorzystują facetów nawet, jak jest do nich miły i nie traktuje jak worka na sperme.
Zapamiętajcie sobie to na zawsze, nigdy nie umawiajcie się z nowo poznaną laską do #!$%@? restauracji.
Tylko zwykła kawa/piwo/spacer i każdy z was płaci za siebie w ten sposób poznacie kobietę. No chyba, że jesteście przy kasie i lubicie jak dupy lecą na wasz hajs...

#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem
FajnyTypek - Co myślicie? Wiadomo nie żal jakiegoś obcokrajowca. Ale różowe tak wykor...
  • 43
  • Odpowiedz
@Medel1n_: A no, niestety. Tak jest. Ostatnio takie gówniary widziałem w pubie, tak się łasiły. Habibi zaraz zaczął całować i one zachwycone.
#!$%@?.... mieć córke w tych czasach, to już chyba lepiej syna geja.
  • Odpowiedz
@Patol0g: on wyskoczył z chamskim tekstem na ulicy to ona po chamsku go wykorzystała na jedzenie, jak dla mnie obie sytuację są siebie warte.

Możesz się urodzić kobietą i poczuć jakie to miłe kiedy obce typy walą takimi tekstami xD jest pewna granicą i norma kulturowa której nie powinno się przekraczać. Może po setnym chamskim tekście też byś się zachował jak ona :)
  • Odpowiedz
on wyskoczył z chamskim tekstem na ulicy to ona po chamsku go wykorzystała na jedzenie


@ruok: Oszukać na jedzenie, jak to brzmi, zero rigczu. Ale czego spodziewać się po różowej xD
Równie dobrze mireczek z tagu przegryw, może usprawiedliwić wystawianie typiar przez fejkowego tindera, bo skoro doznał tylu krzywd to ma prawo się odegrać xD
  • Odpowiedz
@svickova: I zareagowała na nią wyrażeniem chęci na spotkanie, spędzeniem z typem czasu wpieprzając za jego hajs najdroższe żarcie, tak. To zdecydowanie on jest tu #!$%@?
  • Odpowiedz
@svickova: Powinna mu zwrócić uwagę, że tak się nie powinno zwracać do kobiet i go zlać nie pokazując mu zainteresowania. Ona za to wolała się #!$%@?ć w fancy restauracji i niczego go przez to nie nauczyła jedynie wstręt do polek na przyszłość
  • Odpowiedz
@Patol0g: tyle że wystawiona dziewczyna nic mu nie zrobiła, tutaj gość obraził tę laskę. Zresztą chwila, on ja zaprosił do burdelu czy na kolację? Chyba na kolację, więc co niby zrobiła złego? Kazała mu płacić z pistoletem przy skroni? XD
  • Odpowiedz
@Rga79: ja też nie, lepiej kogoś wyśmiać czy nastraszyć. Jednak widocznie zdaniem tej dziewczyny strata dla portfela może być bardziej bolesna.

Swoją drogą, jak już pisałam, zapłacenie za kolację do niczego nikogo nie uprawnia. Gdyby się umówili na seks w hotelu, gość by zapłacił i seksu by nie było, wtedy dopiero można mówić o oszustwie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ale za co ona chciała go ukarać?


@Patol0g: jak masz tiktoka to polecam zobaczyć jej profil. Laska jest trochę psychiczna. "Wszystkie kobiety są piękne, ale my polki to chyba przesadziłyśmy" weszło za mocno xD
  • Odpowiedz