Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@JavierDaY: ja nie wiem skąd to narzekanie, chodzę trzy lata do przeróżnych shopów i nigdy nie wyszedłem niezadowolony, albo było okej, albo super. Raz tylko barberowi waliło z japy xD jakby zębów nie myl kilka dni ale tak to bez większych ekscesów.
A no i raz, gdy zapuszczałem długo włosy, zaznaczyłem, że zależy mi na zachowaniu długości i tylko ogarnięciu, żeby było świeżej. Ściął mi połowę z góry mówiąc "górę skrocilem
@JavierDaY: Znam to, ja co prawda chodzę do typka co zamieniam z nim kilka zdań, on robi o co proszę i po parunastu minutach wychodzę zadowolony. Spotkałem się jednak z barberami i fryzjerami którzy na siłę szukali rozmowy - nie były to co prawda obleśne rozmowy o ruchaniu z małolatami, ale i tak sztuczne podtrzymywanie konwersacji wprawia mnie zawsze w zażenowanie. A już nie wspominam że podczas następnej wizyty pytali o
@JavierDaY: Czyżby to pewien znany barber shop w Krakowie? Miałem podobna akcje i przestałem tam chodzic i znalazłem zajebsitego godcia który otworzył swój salon z bratem
@W_k_u: Niestety nie, nigdy nawet w Krakowie nie byłem. Chciałem jechać na weekend i przy okazji wpaść do energylandi, ale jestem za wysoki i Pani z która rozmawiałem mówiła, ze mnie nie wpuszcza na kolejki górskie xD. Także wyjazd do Krakowa sobie odpuściłem
ja nie wiem skąd to narzekanie, chodzę trzy lata do przeróżnych shopów i nigdy nie wyszedłem niezadowolony


@BeDoEl: to jest taka specjalna kategoria samczego azylu, w Gdańsku jest nawet taki gdzie wywiesili tabliczkę że kobietom wstęp wzbroniony. Oczywiście ze startu "na ty", przesadzony luz i obowiązkowo szklaneczka dżeka danielsa (tzn. z butelki po JD nalewają ci lidlowy zamiennik) i nawijka na siłę bo przecież w końcu znalazłeś się w prawdziwie męskim
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JavierDaY: ja se chodze do babki co strzyże od 70l mimo ze wyglada na 50 a jej salon zatrzymał sie wygladem w poznych latach 80, pogadam z nia jak z babcią a i ostrzyże elegancko i brzytwą boki wytnie, w dodatku cena nizsza niz u konkurencji xD