Wpis z mikrobloga

@gromota: A to nie przypadkiem sarkazm u @PogromcaPatusow ? Nie mam czasu na przeglądanie innych jego postów, ale mam wrażenie, że jego wpis odnosi się do surowego podejścia Niemców do wirusa, którego stawiają na pierwszym miejscu, bez względu na cokolwiek innego.
  • Odpowiedz
  • 1153
@gromota: Ten portal to taki ściek, nie wiem po #!$%@? tu siedzę xD ciekawe kiedy zaczną #!$%@?ć że przedszkola odmawiające przyjęcia niezaszczepionych dzieci to objaw tresury społeczeństwa xD
  • Odpowiedz
@Mukkadun: Oczywiście, że sarkazm, którego używam w praktycznie co drugim znalezisku, ale niech się dzieci cieszą ( ͡° ͜ʖ ͡°) i gratulacje @gromota za genialny bordowy wykopkowy reaserch, a mazaken wcale mnie nie zaorał. Pokazał jedynie ignorancje, bo powodzie to jest problem, szczególnie dla jednostek, które powinny być poinformowane, ale nie zostały, a pod wodą zostawiły majątki życia.
  • Odpowiedz
@PogromcaPatusow: Neuropek nie padumał, ktoś napisał, że wirus nie taki zły, komentarz niżej dostał wincyj plusów to i #bekazprawakow bo szur zezłomowan.

@Lrrr: Gdzie on robi z siebie debila? Wypowiedzią "Pokazał jedynie ignorancje, bo powodzie to jest problem, szczególnie dla jednostek, które powinny być poinformowane, ale nie zostały, a pod wodą zostawiły majątki życia." która jest w 100% prawdą, że Niemcy nie poinformowali swoich obywateli na kilka dni przed o
  • Odpowiedz
@Mukkadun: no tak bo przecież wszystkie instytucje meteorologiczne, hydrologiczne zostały przemianowane na urząd do spraw walki z bezobjawowym wirusem xD
  • Odpowiedz
@gromota: złoto. Chociaż i tak szur dostał 300 plusów. Widać, że sporo antyszczepów zalęgło się na głównej


@GruncleStan: Na głównej jest tyle antyszczepów i zwolenników „plandemii” ze szok. A wykop niby miał walczyć z tym XD zamiast banować tych zjebow to potem tak jestem
  • Odpowiedz
@Ka4az: moja hipoteza jest taka, że antyszczepy są idealnym targetem pod reklamy suplementów i inne strukturyzatory wody, dlatego Białek nie walczy z nimi tylko idzie do takiego Zięby i mówi "hej chcesz mieć u nas reklamy swojego strukturyzatora wody? mamy 1000 antyszczepionkowcow w portalu" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gromota: misio, ale chłop ma rację. Obadaj sobie chociażby IG Tagesschau - grzali temat koronawirusa 24/7 i nawet się nie zająknęli jakimś zagrożeniem powodziowym do momentu aż było za późno. BTW, obczaj też komentarze pod tymi wrzutkami o wirusie.
  • Odpowiedz
@Lrrr: Wiesz, że sam producent nie przewiduje szczepienia dzieci w tym wieku i jeżeli ktoś wpadł by na pomysł, że niezaszczepione dzieci nie mogą chodzić do przedszkola, to byłby to poważny problem, bo miałbyś opcje zaszczepić dziecko preparatem nie stworzonym dla takiego wieku, albo nie posłać go do przedszkola?
  • Odpowiedz