Wpis z mikrobloga

Mirki z #wroclaw gdzie teraz są najlepsze #lumpeks ? Pod kątem kurtki skórzanej, ale też ogólnie. Kilka lat już nie byłem na szmateksach, widziałem tylko ostatnio, że zniknął ten koło bloku na kurzej stópce (tak tak wiem, trzonolinowiec).

Chciałem wyszukać po połączeniu 2 powyższych tagów, ale albo nie umiem albo wypok nie oferuje takich funkcji.
  • 6
  • Odpowiedz
@CatHater co ty zawężanie po tagach chciałeś zrobić? Na wykopie xd?

Najlepiej dołącz do grupy na fb i tam sprawdź wątek dla swojego miasta, albo idź pod dowolny lumpeks i gadaj z ludźmi, bo niektóre nie są oznaczone na Google maps itp :)
  • Odpowiedz
ja ze swojej strony mogę polecić trzy lumpy na pl. legionów oraz ten na przeciwko renomy


@Karzkowa: Dziękuję :) Ten na przeciwko Renomy znam, dobrze wiedzieć, że przetrwał. Na pl. Legionów kojarzę po lewej jadąc w stronę Krupniczej, ale ostatnio przejeżdżałem i chyba się zawinęli. W tym na górze nie byłem chyba z 10 lat.

mapa lumpów jak wyżej, a osobiście lubię bardzo ten ogromny w Marino


@r__k: Dzięki :)
  • Odpowiedz
@CatHater: ten na górze w lotosie miał z półroczną przerwę ale teraz działa. myśląc o lumpach na legionów mam na myśli właście ten w lotosie na piętrze, ten obok ziko (Piłsudskiego) oraz ten na roku sądowej z Piłsudskiego. Z tego co kojarzę wszystkie to ten sam właściciel a dni dostawy różnią się od siebie kilkoma dniami i działają w cykli 3 tygodniowym
  • Odpowiedz