Wpis z mikrobloga

Kociarze mam sprawę, nie jest ona bardzo pilna, ale jeśli znalazłaby się na nią odpowiedź to byłbym w siódmym niebie. Otóż jestem posiadaczem małego kociego bombla, stwierdziłem, że będę go karmił wyłącznie mokrym żarciem bo kilka kotów u mnie w rodzinie miało problemy z nerkami przez wpierdzielanie suchego. I mam pytanie, czy są jakieś puchy/saszetki, które #!$%@?ą tylko umiarkowanie xD? W tej chwili Tadeusz jest na żółtej Ferindze i jako, że to mały kocur to jedzenie sobie tam podziobuje i nie zjada całego na raz i jak zostaje coś w misce to żyć się odechciewa. #koty #pokazkota
Vuzetnazimno - Kociarze mam sprawę, nie jest ona bardzo pilna, ale jeśli znalazłaby s...

źródło: comment_1626807163ouESkXJXgk3qCoYKdxJpEs.jpg

Pobierz
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vuzet_na_zimno: mogę polecić MAC's, ma dobry skład, więc może nie będzie Ci śmierdzieć. Jeśli kotek dużo nie je lepiej kupić mniejsze puszki i nie nakładać za dużo do miski od razu, zawsze możesz dołożyć później jeśli coś zostanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vuzet_na_zimno: @ebpttk: podpisuję się - Macs jest bardzo spoko pod kątem składu. Kotka rodziców, to niejadek i zestaw z drobiem wcina jakby świata nie było. Co do zapachu, jest na poziomie mielonek, a więc akceptowalny.
@Domino844: jedyne o dobrym składzie w Rossmanie, to Dolina Noteci i akceptowalny Butcher's, ale przy Rossmannowych cenach i zapotrzebowaniu kociaka, to OP pójdzie z torbami. Saszetka za 4 złote! Gdzie za 400g puszkę Mac'sa
Moj ma 11lat, sporadycznie dostaje coś na ząb suchego. Podstawa to mokre żarcie plus smakołyki typu ryby.Stary już jest, ale dozuje żarcie i spokojnie wskakuje na fotel.
Najważniejsze to trzymać w formie typu zabawy, ruch i nie stuczyc przyjaciela.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vuzet_na_zimno: od siebie polecam select gold, pachnie lepiej niż żarcie dla ludzi, a jakościowo jest bardzo dobre (marka własna maxi zoo, można w sklepie internetowym też kupić), Animonda, Real Nature. Dolina Noteci to głównie podroby to tak od czasu do czasu.