Wpis z mikrobloga

Elliot z MR ROBOT:
-korposzczur na wysokim stanowisku
-ruchający, np. koleżanki które przynoszą mu narkotyki
-pracuje nad fobią społeczną ale nie ma problemu żeby ogarniać ekipy i imprezować
-ryj 8/10 a prezencja niby nizej tylko dlatego że chodzi w kapturze

Zwykły oskariat a nie Anon. Zapraszam do dyskusji.

#film #serial #mrrobot #przegryw
Pobierz
źródło: comment_1626828399nycjbMVRovaMaH2QhppzVz.jpg
  • 55
@integrator1234: ja w to po prostu nie wierze. Może jest to możliwe, że ktoś mniej atrakcyjny ma ciężej w kontaktach z kobietami niż facet przystojny, ale co z innymi dziedzinami życia. Przyjaciół też nie macie przez wygląd? Pracujecie w januszeksach przez wygląd? Z tego powodu nie macie studiów? Dlatego nie wychodzicie z domu i nie robicie nic pożytecznego dla społeczeństwa?
@Pierorzek: jacy wy? składowa przegrywu to również urodzenie, zamożność, generalnie faktory niezależne od woli (można dyskutowac czy wolna wola w ogóle istnieje). Spłycasz temat niesamowicie, brak ci podstawowej refleksji i umiejetności myślenia analitycznego. Wróć do szkoły, a potem na wykop, bo na razie nie mamy o czym rozmawiać.
@integrator1234: przegryw to społeczność o wielu cechach wspólnych. Gdy mówię o katolikach jako o członkach krk też mówię "oni", "wy".

Piszecie, że przegraliście przez wygląd po czym okazuje się, że wasze życie jest okropne przez brak przyjaciół, pracę w januszeksie i alkoholizm. Jak to sie ma do wygladu? Brzydcy mają zniżki w monopolowym? (w sumie powinni)

Ja jestem przekonany, że jednak 99% waszego nieszczęścia bierze się z nieleczonych chorób psychicznych, złego
@Pierorzek: ale nie jestem zadnym przegrywem, mam dobrą i dobrze płatną prace, dziewczynę, trochę znajomych, mieszkam na słynnym osiedlu developerskim. Skoro nie ma wolnej woli, to dlaczego o cokolwiek obwiniasz przegrywków? Nie leczył chorób psychicznych, bo tak los się ułożył to samo z środowiskiem i wychowaniem. Wygląd ma ogromne znaczenie równiez w "zwyklych" relacjach miedzy ludzmi, do fajnych, ładnych, silnych wszyscy lgną w szkole, zapraszają, chcą budować relacje - dzięki temu