Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@muchabzz: najgorsze że brnąłem dzielnie do samego zakończenia, łudząc się nadzieją że chociaż na końcu coś mi się w tym wyjaśni.
Z ostatnich części serialu pamiętam jedynie kolejne sceny jak to bohaterka się wzrusza bo się okazało że jest własną babcią i wnuczką itd.
Pierwszy sezon był świetny i tam (wtedy?) mieli to zakończyć.
Ten serial jest zbyt ciężki dla 98% normalnych ludzi którzy po prostu chcą coś obejrzeć bez analizowania i rozpisywania na kartce i dociekania na stronach internetowych pomiędzy odcinkami co do czego. Mówię tu o drugiej połowie 2 sezonu i całym trzecim który już się ogląda na siłę.
A jeśli ktoś twierdzi inaczej to widocznie chce udawać w ten sposób intelektualistę.

Trzeci sezon jest najbardziej skomplikowanym serialem jaki kiedykolwiek powstał, nie ogląda się
@muchabzz No właśnie w 3. sezonie tak jak pisałeś za dużo #!$%@?. Jakieś cytaty z dupy, jedna Marta patrzy w dal i coś klekocze, potem jeszcze ktoś, potem narrator na początku coś.
I jeszcze w całości nie podoba mi się to, że żaden bohater nie ma charakteru. Każdy ma historię, ale jakichś cech charakteru brak.
No ale mimo to serial spoko.
@muchabzz: widzę że ludzie się poddają bo fabuła jest zbyt kompleksowa i nie da się tego ogarnąć. Po pierwsze, sezon trzeci ma znacznie mniej relacji i powiązań, a istniejące są kontynuowane z poprzednich sezonów. Po drugie, twórcy liczą na inteligencję widza i że będzie w stanie kojarzyć przedstawione fakty. Po trzecie, jest pełno wizualnych wskazówek w jakim momencie i świecie jesteśmy.


@qnebra tez zauważyłem ze niektórzy znajomi nie ogarniają co sie