Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jak się to ogląda cięgiem to po jakimś czasie faktycznie czuć zmęczenie co nie zmienia faktu że ze świeżą głową inteligentny widz (xD) ogarnie całość bez stron pobocznych czy pisania na kartce pod jednym warunkiem ... Że się zaangażuje - jedyne wyzwanie jakie dark stawia to żeby się zaangażować i pomyśleć trochę więcej niż przy casualowych serialach
@qnebra: nie mam żadnego problemu z tym o czym napisałeś. Po prostu nie rozumiem jak można było zrobić wybitny, trzymający w napięciu serial i nagle zdecydować, że lepsza będzie telenowela w otoczce pseudonaukowej fantastyki o podróżach w czasie

Jakby mi ktoś mokrą szmatą w ryj #!$%@?ł.
@basalyk44: tyle tylko, że to telenowela od pierwszego sezonu. Te całe dramaty rodzinne, powiązania, tajemnice i intrygi są od samego pierwszego odcinka. Podróże w czasie to dodatek sprawiający że jest to interesujące.
jedyne wyzwanie jakie dark stawia to żeby się zaangażować i pomyśleć trochę więcej niż przy casualowych serialach


@KappaKing: nawet nie trzeba się bardzo angażować. Wystarczy zwykłe kojarzenie faktów i zwracanie uwagi na ścieżkę dźwiękową, bo ona też mnóstwo podpowiada.
ten serial zapowiadał się rewelacyjnie, ale od pewnego momentu (jakoś w 2 sezonie) wyszło z tego takie gówno że już nie dałem rady oglądać.


@basalyk44: Jak dla mnie to od początku był taki sobie, a zapowiadał się właśnie na takie gówno, jakim się stał. ¯\_(ツ)_/¯

W ogóle nie rozumiem, czemu ludzie - nie tylko w kontekście tego serialu, ale ogólnie literatury i filmu - tak często rozpatrują złożoną, pogmatwaną fabułę i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Przecież ten serial jest zajebisty. Szczególnie sensowne zakończenie po tak zagmatwanej historii to rzadkość, patrząc chociażby na Lost czy trochę mniej skomplikowany GoT. No ale jak ktoś nie lubi tego typu seriali bądź po prostu nie rozumie to nie doceni. Zawsze zostaje na wspólnej lub m jak miłość albo jeszcze gorsze TWD, które jest idealnym przykładem gówna bez polotu z idiotyczną fabułą, która nie wadzi zapewne tylko dzieciom
@kamieniarz: dokładnie! Zazwyczaj na końcu serialu pozostaje ta niewiadoma,np. bączek w Incepcji. A tutaj?
Zajebiście wszystko wyjaśnione na końcu, wszystko nagle ma znaczenie dla przeciętnie inteligentnego widza.
Bardzo dobry serial, dzisiaj skończyłem oglądać i polecam każdemu :D