Wpis z mikrobloga

dla takich raz w tygodniu powinny być również otwarte w nocy


@mariowtetrisie:
i urzędy byłyby zamknięte dla pozostałych dzień przed i dzień po?

bo zdajesz sobie sprawę, że po 8h pracy musisz mieć ustawowo 16h przerwy
z automatu wypada dzień przed nocką i po nocce

czyli masz urząd otwarty w poniedziałek, wtorek zamknięte, wtorek nocka działa, środa zamknięte, czwartek i piątek działa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PanKracy582: powiększenie kadry pracowniczej, ustanowienie pracy zmianowej, otwarte codziennie do 15 , 4 dni w tygodniu praca na zmianę popołudniową i raz w tygodniu zmiana nocna. Dodatkowo proponuję niedzielę i święta z wyłączeniem świat kościelnych.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mariowtetrisie:
a potem płacz, że urzędasy siedzą i nic nie robią, za dużo ich, chrummmm kwikkk
ilu ludzi pójdzie do urzędu w sobotę albo niedzielę, pięciu? po co oni tam siedzo i moje piniondze bioro kwikkkk

weź chłopcze dorośnij, pójdź do pracy i dopiero zacznij się martwić jak to zrobić, żeby w godzinach urzędowania urzędu się wyrobić :)
  • Odpowiedz
@Hayzee: wystarczy raz w tygodniu druga zmiana. Chociaz jak ja tam pracowałam to w ogóle nie zdało egzaminu. Przez killanaście tygodni trąbiliśmy wszędzie o tym i po 14 może jedna osoba przychodziła. Po wstępnym wywiadzie z petentami usłyszeliśmy że oni chcą wolne brać na tą okazję bo mają prawie cały dzień wolny, a bez powodu szef im nie da dnia wolnego. Także ten ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Hayzee: Dziwię się, że nikt nie zwrócił uwagi na fakt, że lwia część pracy urzędów to załatwianie spraw przedsiębiorstw i jest to kompletnie poroniony pomysł.

Dodzwonienie się do urzędu w okienku 13-16 (bo ty pracujesz 8-16, a pani w ZUSie 13-21) graniczyłoby czasem z cudem, bo wszyscy chcieliby załatwiać sprawę w swoim czasie pracy. XD

Albo godzina 20:00, odpoczywasz sobie po pracy, a tu służbowy dzwoni i pani z gminy chciałaby
  • Odpowiedz