Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Eh jak mnie denerwuje ta cała "kultura poprawnego saunowania". Nie można sobie spokojnie iść wypocząć w komforcie bo zaraz naskoczy banda podstarzałych zboczków, którzy chcą popatrzeć na młode cycki, ze swoimi śmiesznymi teorami o duszeniu się toksynami z okrytego ciała. Co za bzdura.

I nawet nie chce mi się słuchać, że to wcale nie o to chodzi. Poszedłem raz z różowym paskiem to cały czas łaził za nami komitet łysiejących napaleńców, a "branżowe" portale są pełne ustawek gejów czy swingersów na wspólne hehe POPRAWNE saunowanie.

#sauna #pdk
  • 7
@Just_Think_More: zawsze wchodzę do sauny owinięty ręcznikiem, praktycznie nigdy nie jestem nago, tak samo moi znajomi/dziewczyna/rodzina i nikt nigdy nie zwrócił nam uwagi. Wielokrotnie natomiast widziałem jak ludzie zwracają uwagę osobom wchodzącym w strojach kąpielowych do suchej sauny bo wnoszą na nich mnóstwo wody z basenu, która potem odparowuje i śmierdzi chlorem
Kultura poprawnego saunowania powstała w określonym celu. Owszem są w niej absurdy, bo jej podstawą jest zaufanie do ludzi, a z tym wiadomo jak jest. Ja chodzę do łódzkiej Fali regularnie i przez większość czasu bydlak jest na widoku. To już taki mindset, wiec jak masz problem z nagością, to tego nie przeskoczysz ¯_(ツ)_/¯ Laski wcale nie musza mieć odkrytych bimbałów. Chodzi o brak bielizny i stroju kąpielowego. Równie dobrze możesz chodzić