Wpis z mikrobloga

#oc #odszkodowanie mirki miałem kolizje nie z mojej winy. Mam w związku z tym pytanie wiem ze z oc sprawcy przysługuje mi samochód zastępczy oraz ze mogę również niego zrezygnować i dostać jakaś rekompensatę finansowa. Ubezpieczyciel to PZU pytanie czy kwota tej rekompensaty za brak auta zastępczego jest negocjowalna? Kiedyś miałem podobna sytuacje z PZU i dostałem 250zl chyba za to ze nie biorę auta zastępczego ale znajomy miał w innej ubezpieczalni i dostał więcej bo policzyli stawkę za kilka dni na naprawę. Próbował ktoś ugrać coś z PZU w tym temacie?
  • 4
  • Odpowiedz
@Przem77: Mi kiedyś z PZU proponowali 500 zł ale nie negocjowałem tylko wziąłem samochód bo był mi niezbędny. Ktoś pisał tu kiedyś że chyba jakiś inny ubezpieczyciel zaproponował mu chyba aż 1850 zł i próbował negocjować ale nic się nie dało więcej ugrać i skończyło się na tej kwocie.
  • Odpowiedz
  • 1
@vertical: Taka widzę dowolność jest u nich w tym temacie ja sprawdziłem kiedyś 200zl dostałem za to ze nie brałem auta i tez była kwota nie do negocjacji. Zobaczę jak będę zgłaszał do nich co zaproponują auto do blacharza-lakiernika do naprawy błotnik drzwi alufelga i zderzak tylni wiec trochę zabawy jest przy tym w dzień tego nie zrobią
  • Odpowiedz