Wpis z mikrobloga

Mirki, wie ktos jak uniknac helikoptera po chlaniu ? Jestem w chorwacji i lecimy sobie wieczorami w melanz z ekipa, ale wczoraj jak weocilem na pokoj takie zawroty glowy, przymulony bylem, ze siedziec musialem i oddychac przy oknie i potem zasnalem jak przeszlo.Jakies tabletki z apteki albo popijac woda mineralne wodke ? Tipy prosze #melanz #impreza #imprezujzwykopem #zabawa #pijatyla #alkoholizm #alkohol #zdrowie
  • 90
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@murzyn_w_solarium: ja tam zawsze jak miałem helikopter to otwierałem jedno oko xD albo jak ktoś wcześniej wspomniał nogi na podłogę. Jest jeszcze jeden patent :D poprostu dobić się i tyle ale potem kac srogi.
Podstawy wakacyjnego picia:

#!$%@?ć się pod korek przed piciem.

Popijać w #!$%@? dużo ( na kielona np cała napojowka popity może będą się śmiać ale to ty potem będziesz się śmiać jak wpadną pod stół) ale jakimiś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@murzyn_w_solarium: No i podstawa to nie mieszać. Plus do tego jeszcze warto, jak jedziecie na grubo (czysta), żreć i zakąszać tłuste.

Mieszanie, nawet w górę (zaczynając od piwa) cię zmiecie z planszy, bo przeważnie tego lżejszego wypija się więcej i trudniej to rozcieńczyć, a uzupełniasz coraz grubszym.
Natomiast jak jedzie od razu czysta, to lokujesz się przy stoliku ze smalcem czy jakimś tłustym jedzeniem i #!$%@?, przy kolejnych razach popijając koniecznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@murzyn_w_solarium: główna rada to ta która pisał wykopem wyżej, nie pij na wyścigi bo zwyczajnie się trujesz, od siebie jeszcze dodam że możesz sobie przed snem zrobić elektrolity w tabletce, można to kupić w aptece, nie odwodni cię tak mocno, mniejszy kac z rana