Wpis z mikrobloga

@RozowaZielonka: Jedź do Pakistanu, Arabii, Dubaju - bardzo tam lubią polki a i torba wzbudzi zachwyt.

No ale w Polsce to zaścianek - jak całe Indie przejechałem ze swastyką na czole i dopiero w Polsce spotkałem ziomka z TVN, który mi mówi, żeby imprezę w lesie zorganizować i w tym lesie nas aresztowali.
@Artix11: Arabia Saudyjska poza najwiekszymi miastami to zadupie gorsze niż Podlasie, zresztą czy nazwałbyś kraj w którym do niedawna połowa populacji nie mogła nawet samodzielnie prowadzić samochodu albo który nadal urządza publiczne egzekucje rozwiniętym? Dubaj za to to miasto wybudowane na modłę amerykańską z lat 70 na garbach Hindusów i innych emigrantów ze środkowej Azji, bez samochodu praktycznie nigdzie się nie dostaniesz, na dodatek przepełnione kiczem.
Jeśli dla Ciebie arabskie bantustany
@RozowaZielonka: Ja gardzę po równo typami w Polskę walczącą, idiotami z politycznymi awatarami w necie i typiarkami z tęczowymi torbami i parasolami. Nie ma opcji aby osoby które próbują manifestować cos politycznie nawet przy przejściu z punktu a do punktu b byli normalne ( )
@RozowaZielonka: kiedyś te bejty na wykopie to miały jakiś polot i finezję, a teraz masówa, ciągle to samo, "miałam torbę w tęczę- opluli mnie" i "moja dziewczyna mnie zdradziła po 175 latach małżeństwa kiedy wyszedłem po bułki", a ludzie to dalej lajkują, pora stąd #!$%@?ć