Wpis z mikrobloga

Czy jest coś bardziej żałosnego od bladego, niskiego przegrywa bez grama testosteronu, który pisze nienawistne komentarze na wykopie żeby odreagować jakoś bycie posiadaczem podgenów?

Otóż jest! Jest to przegryw, któremu wydaje się że ma jakiekolwiek prawo do dziewicy, tylko dlatego że sam ma zerowe powodzenie wśród płci przeciwnej!
Cały egoizm przegrywów widać wtedy jak na dłoni.
Co taki przegryw może dać dziewicy? Swoje kompleksy, brak pewności siebie, małego penisa, problemy z erekcją od dekady nadmiernej masturbacji i seks o intensywności jakby nic nie jadł od tygodnia?

Niedoświadczona dziewczyna, po takim wątpliwej jakości przeżyciu będzie miała traumę i uraz do seksu na całe życie ale przegryw już o tym nie pomyśli bo jest zwykłym egoistą.

#przegryw #incel #niebieskiepaski #rozowepaski #seks #logikaniebieskichpaskow #bekazpodludzi #podrywajzwykopem #tinder #takaprawda
  • 20
@Eugenique: ketrel mam żeby usnąć :/// mam traumatyczne przeżycia :/// szkoda że tak piszesz. Smutno mi :/// Aż tak łakniesz chełpienia swojego ego. Ehh weź jakąś twórczość dla nas stwórz, teraz jak tinderówka po przejściach łaskawie daje takiemu chłopo robotnikowi jak mi. Podbudujesz nas tu na tagu, szczególnie mnie. Tęsknię za twoją twórczością
@Eugenique: W sumie to masz rację, jak ktoś nie jest atrakcyjny na żadnej płaszczyźnie to ma lipę i zostanie odrzucony. I to jest naturalne, coś musi się zgrać, żeby było zwarcie. Ale gość totalnie bez szans to arcyprzegryw
@Eugenique: no to dawaj to pokazmorde, a nie #!$%@?. Po stylu pisania też bym powiedział, że jesteś gościem, a nie różową. Chociaż blackpill_raw jak robił eksperymenty na tinderze to też wynajdował foty na jakichś zagranicznych ig, więc musiałabyś to jeszcze jakoś potwierdzić.
@Eugenique: przegryw here
usuń konto zielonko i przestań trollować. Tryskam testosteronem, nie jestem blady, #!$%@? na siłowni od lat, a jakoś powodzenie zerowe przez niski wzrost

Wbrew #!$%@? przegrywów i takich "normkików-trolli" jak ty: 1. morda + wzrost > 2. charakter/psycha > 3.sylwetka + mięśnie