Wpis z mikrobloga

Dzieciaci: Dziecko to najlepsze co mnie spotkało. Wcale nie zabiera mi dużo czasu, to kwestia organizacji, jak chce to lecę do Egiptu, jak chcę to ide na trasę rowerową z kolegami, jak chcę to gram w gry do białego rana, albo idę nachlać się na imprezę. Kwestia zorganizowania sobie czasu, a wy przegrywy dalej sobie wmawiajcie, że dzieci są złe.
Też dzieciaci:

#childfree
dsomgi00 - Dzieciaci: Dziecko to najlepsze co mnie spotkało. Wcale nie zabiera mi duż...

źródło: comment_1627215389B3KUtdC6R5HQbWJNne2Ipp.jpg

Pobierz
  • 91
  • 159
@dsomgi00 jak masz niemowlaka, to faktycznie musisz go ogarniać, ale jak jest starsze, to robi się bajkowo. Mój syn, to najlepsze co mnie mogło spotkać. Nawalamy razem na konsoli, gry androidowe, latamy autami RC, jeździmy na rowerach (pumptrack etc), na motocyklach (motocross, enduro) i wiele innych. A ma dopiero 7 lat - z każdym rokiem dochodzą nowe fajne rzeczy do robienia razem
@dsomgi00:

Zależy od wstępnego nastawienia i tego jakie dziecko się trafi.
Ja się nastawiłem na koniec życia prywatnego i pracę jak na 3 zmiany w kopalni, a trafił mi się lajtowy bobas. Nawet wziąłem dodatkowe 3 miesiące tacieżyńskiego, żeby spędzać z nim więcej czasu - np. codziennie idziemy na 2-3 godziny w "góry" albo do lasu.

Ale nigdy nikomu nie wciskałbym dziecka na siłę.