Wpis z mikrobloga

@FajnyTypek: dam w ogóle radę z takimi "osiągnięciami" czy szkoda sobie dupy zawracać?
Tak szczerze powiedziawszy to nie mam jakichś ogromnych chęci do nauki i bardziej mi zależy na w miarę prostym papierku koniecznie z infy lub pochodnego kierunku.
nie mam jakichś ogromnych chęci do nauki i bardziej mi zależy na w miarę prostym papierku koniecznie z infy lub pochodnego kierunku


@Sh4d0w_1938: Ja bym się zastanowił na twoim miejscu, czy w ogóle jest sens iść na takie studia. Sam papier nic nie zmieni w twojej sytuacji zawodowej, a jednak trochę czasu trzeba na to poświęcić
@Sh4d0w_1938: robiłem zaoczne na prz i nie polecam z całego serca XD
Po co ci w ogóle studia? Jak idziesz w programowanie to daj sobie spokój ze studiami, ale jeśli zależy Ci na bezwartościowym papierku to idź na Wsiz, przynajmniej będziesz się wysypiał, a nie tracił czas na durne sprawozdania i projekty
@rysiek1337 @Hershel zależy mi na papierku, bo gdzie będę pracował to nie mam pojęcia. Póki co szukam jakiejkolwiek roboty, najlepiej na kurierce, a potem to dopiero się zobaczy. Papierek mi potrzebny tylko po to żeby mieć to wyższe, a wybieram infę tylko dlatego, że skończyłem technikum o tym profilu.