Wpis z mikrobloga

@Badmadafakaa: Polska to kraj pierwszego świat jak patrzysz w skali całego globu. Jak popatrzysz na jakikolwiek wskaźnik rozwoju zawsze prawie byliśmy w top 20% świata. Problemem jest porównywanie się do zachodniej Europy ktora od czasow odkryc geograficznych byla zawsze absolutna czolowka swiata.

@michau111:
  • Odpowiedz
Niemcy okradli pół Europy


@uriel_ck: widzę że nie masz bladego pojęcia o czym piszesz. Niemcy były po wojnie zniszczone i przez dekady pod okupacją USA + ZSRR. Jeżeli myślisz że Ruscy i Jankesi im pozwalali trzymać złoto i inne dobra w sejfie to się grubo mylisz polaku. Was w szkołach nie uczą o tym co zostało z Tysiącletniej Rzeszy po wojnie, a zostało gówno i ruina. Dobrobyt Niemiec opiera sie na
  • Odpowiedz
OPie ty chyba poza Polską nie byłeś, zapraszam chociażby do Ukrainy


@Obwud: Ale OP w żadnym wypadku nie podważa, że Ukraina również nie należy do krajów trzeciego świata. Ba, nawet czwartego świata. Podsumowując, równanie w dół w tym przypadku nie działa. To samo tyczy się kazachstanu, wysp owczych czy maroko. Nie ma znaczenia, czy inni mają gorzej. Ważne, że tu, w Polsce, jest syf jak #!$%@?. I to głównie mentalny, czego
  • Odpowiedz
ty gościu kraju trzeciego świata nie widziałeś, gdzie ludzie to bydło bez żadnej wartości zdychające na ulicy. Moim zdaniem Polska to nie jest nawet kraj drugiego świata tylko pierwszego. Jedynie co to poprzez setki lat przegranych powstań, wojen, komunizm mamy nieodwracalne zmiany w mózgu i mentalność przegrywów i wydaje się nam zawsze że wszyscy w około są lepsi.


@michau111: Ktos tu chyba zapomnial ze jest na portalu ze smiesznymi obrazkami (
  • Odpowiedz
Mi się wydaje, że komuna i strata elit w II wś sprawiły, że staliśmy się innym narodem.

Odnoszę takie smutne wrażenie, że nie wytrzymamy jako naród jeszcze jednej przegranej wojny.


@GhorgorBej: No tak, dzięki temu staliśmy się dużo lepszym. Przed wojną trzeba było zawieszać naukę na uczelniach bo studenci wybijali okna i polowali na Żydów, teraz na szczęście mamy naród na dużo wyższym poziomie i takie coś nawet na najgorszej szkole
  • Odpowiedz
  • 0
@Obwud jak miałbym wybierać czy wrócić teraz do Polski czy przenieść się pod Tarnopol do domu żony. Wybrałbym Ukrainę. Życie tańsze, prąd jest. Teraz jest piękny czas na otwieranie tam biznesu a i mieszkania tańsze 4 lata temu metr kwadratowy mieszkania we Lwowie w nowym budownictwie kosztował 14 000 hrywien. ;) Także tego
  • Odpowiedz
@Badmadafakaa: To jest jakiś internetowy trend? Hue hue obrażamy Polskę bo nie podoba nam się nasz rząd. Obrażamy polskę bo 1% obywateli to buraki które w jakiś sposób nam urągają. Człowieku wchodzisz sobie na jakiś zagraniczny portal odpowiednik wykopu, ludzie tam pisze "byłem w polsce wow ale fajnie" i nagle stary dostajesz w pysk komentarzem P0laczka, dumna biało czerwona flaga obok nicka i prostowanie wizerunku polski obcokrajowcom. "Ja tam żyje, polska
  • Odpowiedz
@Badmadafakaa O ile sam często hejtuje Polskę i mnie ten kraj #!$%@?, tak uważam, że ten mem jest #!$%@? po całości, Polska to jest kraj pierwszego świata. Połowa ludzi na tej planecie nie ma dostępu do toalety i wody, więc ja bym radził się cieszyć z tego gdzie się urodziłeś.
  • Odpowiedz