Wpis z mikrobloga

@Mkbewe_20cm: Kompletnie nie rozumiem jak to jest możliwe że w takich przypadkach, gdzie OP jest masakrowany w absolutnie każdym komentarzu, a te najpopularniejsze mają kilkaset plusów, to NIGDY nie dochodzi do jakiejś autorefleksji i zmiany zdania czy chociaż próby podejścia do problemu od innej strony xD
W ogóle jak sobie można wytłumaczyć że jak kilkadziesiąt/kilkaset osób ma zgodne zdanie zupełnie przeciwne do Twojego, to oni wszyscy się mylą a Ty masz
  • Odpowiedz
@Mkbewe_20cm: Serio aż tak jebnięty jesteś? Koleś napisał życzenia i chcesz go linczować?

W psychologii to nazywa się projekcją, i ludzie którzy są chorobliwie zazdrośni na najczęściej sami są puszczalskimi, bo wiedzą że ludzie tak jak oni sami się puszczają.

Współczuję żonie mieć takiego debila za męża. Ratuj swoje królestwo małżeństwa, bij na alarm, wyciągaj armaty, bo jeden żołdak życzeniami ci je pokona.

P.s

  • Odpowiedz
@Mkbewe_20cm nie wiem co Cie tak wykopki minusują, ja dobrze wiem wlaśnie jakiego typu jest to sms. To sms zarzutka XD i nie mam na myśli wykopowej zabawy, a wlaśnie zarzutka by zobaczyć co odpisze druga strona. Ewidetnie gość nie ma kontaktu z nią, wiec nie są przyjaciolmi. Teraz wykopki pomyślcie sami po co faceci piszą takie wiadomości w środku nocy.
  • Odpowiedz
@Banacek: zgłaszam brak ofiar w ludziach. Wykopowicze też cali tylko dupska trochę pieką. Mówisz mi o projekcji, na podstawie 4 wyrazów i kawałku zamazanego ekranu? Wy na tej podstawie urządziliście polowanie, określiliście moje winy i wydaliście wyrok. Nawet nie gardzę, tylko współczuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz