Wpis z mikrobloga

Moje podsumowanie #warszawskiewykopparty

@koko_jest_spoko uważa że klub jest zajebisty (bo dużo gier i w ogóle), ja natomiast uważam że niespecjalnie spełnił funkcję na wykopparty. Jak tu już kilka osób pisało m.i.n tu ciężko było zebrać się od kupy, ludzie byli pogrupowani, a lokal piętrowy, więc nawet jak się chciało z kimś pogadać, poznać, to ciężko było przerywać komuś w grze. Poza tym lokal nie był dla nas zamknięty, a piwo było drogie. Ale jednocześnie fajnie, że można było sobie pograć, że było dużo miejsca.

Podziękowania dla wszystkich, którzy przyszli; dla tych, których miałam okazję poznać.

@FurtaS i @damiinho za towarzystwo w podrózy. Furtas dodatkowo za krawat (wołam @HorribleDictu ). Na zdjęciu tego nie widać (może na którymś zdjęciu u Nowika będzie), więc daję poglądowe zdjęcie z neta.

@zacietrzewiony - za odebranie z dworca - jesteś bardzo specyficznym człowiekiem, ale pozytywnym. Pasujesz na nauczyciela.

@loczyn - zabrakło Ci "i" w nicku ;-)

@fledgeling - za najlepszą grę na wykopparty, jaką poznałam - karty przeciwko ludzkości. Nie pamiętam do końca czy to była Twoja gra (chyba z dziesięć razy patrzyłam na Twoją kartę z nickiem i próbowałam go zapamiętać, ale to było tak niewyraźnie napisane, że gdyby nie Twój wpis gdzieś niżej to bym nie wiedziała, że to Ty - chociaż widze, że miałeś ten sam problem z moim nickiem), ale wielkie propsy za przygotowanie gry. I dla wszystkich, którzy ze mną grali (nie będę wymieniać, bo było Was za dużo!). Dla tych, którzy nie wiedzą, jak ta gra wygląda, jedna osoba losuje pytanie, inni wybierają pasujące do pytania kartki z ręki. Kilka obrazków poglądowych

1

2

3

4

Jutro sobie drukuję tę grę!

@Wrzoskoowna - chyba nikt tak jak Ty nie cieszył się na mój widok... to strasznie miłe było :->

@fastmachine - za wspólne atencyjne wpisy do "wykopamiętnika"

@Froto - oczywiście za przebranie, wygrałeś jak zwykle

@nowik - za ogarnięcie tego wszystkiego, za najbardziej prawackie naklejki i koszulkę konkursy i w ogóle, należy Ci się dużo atencji!!!

@Moloch99 za organizację

I tutaj przepraszam Molocha (i Nowika) za zbyt nerwowe podejście do tematu zdjęć. Godzina i alkohol zrobiły swoje. Dzięki za usunięcie wpisu :-). Co złego to nie ja.

@kamdzowa - za nocleg, cieszę się że Cię poznałam, nie za bardzo zdążyłysmy nawet porozmawiać, mam nadzieję, że czujesz sę już lepiej. Jak nie, to się smaruj kremem :-). Postaram się jakoś odwdzięczyć za nocleg, a może będziesz kiedyś w Poznaniu?

@kamdz - za wszystko, jak zwykle. Odebranie nas z dworca razem z @owczareknietrzymryjski itd. Wiesz, że gdyby nie Ty to by nas tam nie było, i za to dzięki.

@theia i Nowik raz jeszcze - za wykośpiewnik - zajebista inicjatywa

@jacekkr - za to, że w końcu mogłam Cię poznać. Mój dobroczyńca z wykoppoczty. Cała ekipa z Krakowa w ogóle dała radę.

KTO W AUTOBUSIE NOCNYM USPOKAJAŁ KOLESIA, KTORY CHCIAŁ WALCZYĆ Z GANGIEM HEROINIARZY W AIRMAKSACH?

1. JA


Dzisiaj rano trochę szyki nam popsuł maraton - autobus jechał zupełnie naokoło przez pół Warszawy. Udało nam się nawet wziąć udział w maratonie #pozdrodlakumatych


A gdy wracaliśmy z @koko_jest_spoko do Poznania, dosiadł się do przedziału maratończyk nazwijmy go Heniek, wracał prosto z maratonu, co łatwo się dało zauważyć , a przede wszystkim WYCZUĆ. Serio, koleś PROSTO Z MARATONU usiadł w przedziale pełnym ludzi. A nawet okna nie było można otworzyć, bo laska siedząca przy oknie zamykała. Na domiar złego od razu zabrał się za piwo. Po pół godzinie jednak wszyscy uciekli, razem z nami. Został tylko jeden koles, który spał. No i maratończyk, zapewne ucieszony, ze ma tyle miejsca. My schronilśmy się w Warsie, gdzie ludzi było mało, a siedzenia o wiele wygodniejsze niz gdziekolwiek indziej.

Aha, no i najważniejsze. Zdjęć wcale nie wyszło tak dużo, a tych, którzy pamiętają, że robiłam im zdjęcia to na priva proszę, jutro postaram się ogarnąć i powysyłać.

Dzięki jeszcze raz wszystkim wykopowiczom, którzy się pojawili. I do zobaczenia na następnym :-).
gorzka - Moje podsumowanie #warszawskiewykopparty 



@kokojestspoko uważa że klub je...

źródło: comment_2U0dHIVE7ln0pbUIh8ZtEfW54CFlOpua.jpg

Pobierz
  • 17
@gorzka: Ej, nie zgubiłem "i", to tak specjalnie :D

Dzięki za obecność i wspólne pogaduszki :)

Pozdro dla wszystkich.

@TheMan: podobno nikt nie ukradł, tylko położył dalej, nie na tym stoliku co potrzeba. Zginęła za to... myszka : /
@gorzka: niestety jest gorzej i krem tym razem nie pomoże. Mam nadzieje, ze przy nastepnym spotkaniu dane nam bedzie spędzić więcej czasu razem. I przedostatni raz Cie ostrzegam - zostaw moje mopy w spokoju :-)
@TheMan: nie mam pojęcia, prawdą jest że jak napisał @Moloch99 kręciło się tam paru dresów ale szybko sobie poszli. Mam nadzieję, że nie był to nikt z Wykopu, a o samym incydencie dowiedziałam się dopiero z mikrobloga.
@gorzka: specjalnie pisałem niewyraźnie żeby nikt nie rozpoznał :D

Co do Cards Against Humanity - jeśli po pewnym czasie Ci się przeje, bo będziesz znała wszystkie karty, to oprócz tworzenia swoich, zainteresuj się grą DIXIT, w której skojarzenia trzeba tworzyć samemu. Od razu zaznaczam, że są bardzo róże opinie o Dixicie, niektórzy tą grę kochają, inni wręcz nienawidzą - lepiej przed zakupem zobacz jakiś filmik na youtube, czy w ogóle Ci
@fledgeling: dixita już znam, nawet z dodatkiem (dlatego własnie te karty tak mi się spodobały). IMHO najlepsza gra na imprezę. Dixita znają już też moi znajomy, stąd teraz tak się cieszę że będe mogła im zaproponowac coś nowego, dzięki!
@fledgeling: oj chyba nie znam nikogo kto by tej gr nienawidził - wsyzscy, z którymi grałam, poochali te grę od razu. Masz rację, na pewno nudzi się wolniej iż CAH bo jest więcej mozliwości skojarzeń i nie wsyzstko jest tak oczywiste od razu, ale mimo to jest łatwiejsza w stworzeniu (wystarczy wydrukować + mozna dodac swoje karty).
@gorzka: fajnie usłyszeć, że też lubisz Dixita, to chyba moja ulubiona gra (mam Dixit "1", Dixita 2 i Dixit Journey; zastanawiam się nad zakupem kolejnego dodatku, bo chyba niedawno wyszedł - mam nadzieję, że z mniejszą liczbą "królików"), ale ostatnio grywam w raczej męskim towarzystwie i Dixit mojej grupie zupełnie nie podchodzi - bo jest nasilenie dużej ilości graczy o charakterze nazwijmy to "informatycznym".

Gramy raczej w eurogry (7 cudów, Carcassonne