Wpis z mikrobloga

Rozwalaja mnie te polskie stacje benzynowe. Tankujesz idziesz placic i kolejka w #!$%@? bo polok hot doga kupuje. Kasjerka sie pyta a jakie sosy do tego? No i polok mysli jakie sosy a ty sie #!$%@? bo ci sie spieszy za toba ludzie i przed toba tez ludzie ktorzy beda kupowac hot dogi i wybierac sosy. To stacja benzynowa jest?
Chcesz podjechac pod pompe zatankowac to zajete wszystko bo poloki sosy wybieraja.
#przegryw #orlen #busiarze #bekaztransa
  • 75
@wszedzie_polityke_wpieprzy:

Czy muszę zbudować #!$%@? wehikuł czasu i cofnąć się do lat '90 żeby zatankować szybko paliwo?

Cztery osoby 21 min, no #!$%@?! Stoją w kolejce laski z pierścionkami zaręczynowymi i jazgoczą, każda o czym innym... a z keczupem, a że zapłaci kartą, karta oczywiście nie działa, a że zapłaci telefonem, a że #!$%@?, a że serowy jednak.

Do tego karta witaj, karta żegnaj, #!$%@? itp. i na końcu zawsze trafi
@DoloremIpsum: raz miałem taką opcję, że kasjerka prawie pogoniła ludzi, co za długo debatowali jakiego chcą hotdoga. Hotdogman i Hotdogmanowa #!$%@?. Ich dialog, kasjerka nawet się nie odzywała bo miała dość:

- Kabanos?
- Nie, ten zwykły może?
- To ten zwykły?
- Hm. A kabanos to ostry jest?
- Nie
- To kabanos?
- Czyli nie zwykły?
- To jednak zwykły.
- Duży?
- A jaki ty bierzesz, kochanie moje?
#!$%@? żenada ze niema płatności przy "instrybutorze" Przykładowo chcesz tylko zatankować i zapłacić robisz to na miejsc, chcesz zatankować i zdjęcia gównodoga #!$%@? z miejsca i idziesz płacić i zamawiać co tam chcesz zproste szybkie koszt raczej niewielki a stacja zarabia 2 razy szybciej w ciągu tego samego czasu kiedy Janush wybiera sos Instrukcja dla stacji benzynowych Janush- tankowanie+hotdog zaznaczony na ekranienw instrybutorze= won z miejsca i #!$%@? ekspedientek Normalna persona tankowanie