Wpis z mikrobloga

Zegarkowe Mirki, chciałem od siebie polecić sklep zegarmistrz.com jeżeli ktoś by się zastanawiał nad zakupem zegarka u nich. Kupowałem dwa zegarki za prawie 3 koła (Bulova i GShock jak ma to jakieś znaczenie) wiec zapytałem o rabat (w pewnej popularnej sieciówce zostałem kompletnie spławiony) i po 20 minutach miałem na mailu wycenę. Kupiłem te zegarki bo nigdzie w sieci nie dostałem lepszej oferty, zegarki zamówione wczoraj dzisiaj są u mnie, fabrycznie zapakowane, z pełnym kompletem dokumentów. Do tego obsługa sklepu cały czas dostępna mailowo jak i telefonicznie. Nie jest to żadna reklama bo akurat robiłem zakupy głównie stacjonarnie, ale ze nie mogłem nigdzie dostać na miejscu Bulovy dla różowej to zdecydowałem się na zakup online i w przypadku tego sklepu bardzo pykło.
W czasach sieciówek jak TimeTrend czy Swiss warto wspominać o takich małych sklepach, a i podobnie stacjonarnie prócz zegarków świetnie wykonują usługi ale tego akurat nie mogę potwierdzić bo do Krakowa mam daleko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zegarki #watchboners
  • 4