Wpis z mikrobloga

Hej, czy branie cytruliny u początkującego na siłowni jest dobrym pomysłem?
O kreatynie się nasłuchałem że lepiej na początku przygody nie brać ale o cytrulinie nic nie znanazłem.

Pozdrawiam :) #mikrokoksy
  • 8
@uxie: @biamiVajs:
Cytrulina czy też arginina bez chodzenia na siłownie nie ma większego sensu (chyba, że np. jesteś po operacji i goisz jakieś rany).

@uxie: Kreatyne bierz i się nie zastanawiaj. Generalnie wpływa pozytywnie nie tylko na przyrost masy mięśniowej ale też na "wydajność umysłową" (nie wiem jak to po polsku napisać). Jak będziesz kupował to zwróć uwagę, żeby była z tauryną, taka jest lepsza przy sportach siłowych ;)
@zaloz_konto23: Hmmm, wiesz co, cytrulina zwiększy objętość treningową, więc MOŻE lepsze wyniki na starcie. Nie wiem w sumie jak to wygląda przy dłuższej przygodzie z ćwiczeniami, ale chętnie zapoznam się z badaniami/doświadczeniem. Myślisz, że jeżeli ktoś na start poleci trening razem z suplami, to szybciej wpadnie w stagnacje i długofalowo przyrosty będą mniejsze?
@uxie: Początkujący i tak będzie mieć szybko zauważalne efekty bez żadnych dodatków.
Jak dla mnie to niepotrzebne marnowanie kasy bo większych efektów po cytrulinie raczej i tak nie zauważysz.
Ja bym zaczął brać raczej gdy progres zwolni, chyba że chcesz się po prostu suplementowa dla zdrowia.
Nie znam badań na ten temat, to po prostu moja opinia.
@uxie: #!$%@? mnie jak niektorzy tutaj #!$%@? o suplementach jakby to byla jakas fizyka kwantowa albo pierwszy cykl XDDD
Wiekszosc tego co kupisz w sklepie z suplementami to jest gowno które praktycznie wcale wpłynie na twoje wyniki/zycie codziennie.
Mozesz to lykac ile wlezie nawet bez silowni, najwyzej biegunki dostaniesz.
100% albo NIC!!1!!1!1 POZDRO!!!!!!