Wpis z mikrobloga

Wiec fundamentalnie polecam. Co do wyceny to nie zagłębiam się, musiałbyś sam ocenić. Z tego co pamietam to w strategii inwestowania typowy VC
@vcx_: mniejsza niż z tego co sam mieszam. Masz jutro webinar z zarządem, poza tym wystarczy ze zostawisz nr tel to zadzwonią do ciebie i można o wszystko wypytać
@vcx_: No to najlepsza opinie masz nie ze spółki czy środowisk związanych ze spółka tylko z rynku. Najświeższa inwestycja - Femion Technology. Wchodzą po 70gr wycena już po 3 złote. Na grubych liczbach - położyli milion zł już maja trzy miliony. fundusz cię nie wyrucha, bo jest pewny. Resztę sobie ogarnij i oblicz jak na tym wyjdziesz.
@vcx_: Wiesz, nie zrozum mnie złe ale jakiej odpowiedzi oczekujesz ? Masz fundusz, fundusz jak widać zarabia i idzie z tego co wiem i co rynek tez wie na szersze wody. Maja PRE IPO, bo nie wiem czy wiesz ale w grudniu 2021 planują debiut na NC. Wystarczy policzyć i poukładać sobie w głowie dostępne info, samemu poszukać etc. Nikt ci tu do końca nie powie czy warto czy nie warto,
@franek022: Widzę ze nie do końca odczytałeś moje intencje. Po pierwsze wiem na czym polega cały biznes, wiem o NC, spędziłem dużo czasu na własnym researchu z materiałów ogólnodostępnych. Uwierz mi ze nie wyrzucam kwot z kilkoma zerami na coś, czego nie rozumiem. Pisząc tutaj (wiem ze wykop jest patologicznym źródłem porad inwestycyjnych) chciałem zobaczyć opinie ludzi „z ulicy”, niezwiązanych kompletnie z interesem bo pomimo ułomności Wykop czasami przedstawia ciekawy punkt