Wpis z mikrobloga

Szukam konsoli przenośnej na której mógłbym ograć m.in. gry które mam na PC. Zupełnie przypadkiem wpadłem na tematy związane ze starą dobrą ps vita.
Dobrze rozumiem, że jeżeli kupię konsole już przerobioną (enso henkaku?) I zainstaluje aplikacje moonlight to mogę bez problemów streamować sobie gry z pc na tą właśnie konsole? Ktoś w ten sposób gra, próbował, cokolwiek słyszał? Bo jak dla mnie to rozwiązanie brzmi przynajmniej genialnie

#psvita
#playstation
#konsole
  • 20
@Leniek: Ekstra. Dobrze rozumiem, że Vita ma z tyłu tylko po jednym przycisku z prawej i lewej strony (r1 i L1) a nie ma tych łopatek (r2 i L2)? Da się na tym grać w miarę komfortowo w takiego wiedźmina 3 czy gta v?
@Leniek: Kurczę, myślałem, że można tylko strimować obraz na Vicie i przyciski Vity nie działają, jest jakiś poradnik/tutorial jak to zrobić, żeby normalnie można było grać zdalnie w gry z PC na Vicie ?
@Leniek: @metiniowiec: Ej w ogóle ogarnąłem, że do vity można dualshocka podłączyć i grać normalnie jak na PS4 ( ͡º ͜ʖ͡º) Coraz bardziej mi się to podoba

@Shatter: Fajna sprawa ale raz że nie było jeszcze premiery dwa że już wiadomo że będzie problem z dostępnością. Póki co Vita na prowadzeniu