Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ampcode: no właśnie wodze że w tych centralnych nie ma rolki, a to odpada... Kensington robi jakieś wynalazki, ale postawiłem na klasykę M570 :-)

przy okazji, jeśli mam BT w laptopie, to mogę sparować bez tego "dongla" w USB (Think Pad)?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ampcode: "Niektóre centralne mają scrolla dookoła kulki" nie wyglądało to na wygodne na YT, więc obawiam się czy w rzeczywistości nie byłoby gorzej :) przyjdzie do piątku, to się przekonam czy trackball to jest to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ampcode: miałeś rację, praca na laptopie z trackballem to czyta przyjemność :-)

PS. M570 działa tylko przez adapter z kompem. Ani laptop (wbudowany BT) ani PC adapter BT po USB) nie wykrywają tego modelu, jak informacyjnie
@hiperchimera: Koledzy, właśnie zakupiłem M570 i mam z nim dosłownie pierwsze minuty. Na minus trochę głośne klawisze i rolka, ale do przeżycia (chyba, że znacie jakiś protip na wyciszenie). Jakieś porady, jak się przestawić ze standardowej myszki na trackballa? Bo na razie wkurza mnie totalny brak precyzji, próbując trafić wskaźnikiem w cokolwiek na ekranie spinam mięśnie...

Ew. jakieś oprogramowanie? Bo widzę że Logitech ma sterowniki i soft, ale tylko do nowszych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Greggi: "Na minus trochę głośne klawisze i rolka, ale do przeżycia (chyba, że znacie jakiś protip na wyciszenie)."

niestety nie, o ile klawisze da się przeżyć, to rolka strzela jak pękający plastik :-)

"Bo na razie wkurza mnie totalny brak precyzji, próbując trafić wskaźnikiem w cokolwiek na ekranie spinam mięśnie..."

spokojnie, nie spinaj się tylko metodycznie powoli się ucz obsługi. Ja przechodziłem z ergo myszy widać ułożenie ręki nie sprawiało mi