Wpis z mikrobloga

Muszę powiedzieć, że bardzo trafiają do mnie zarówno olimpijskie hejtparki, jak i program „Dwóch Tenorów”.

Pan Janusz Pindera TOP - mógłbym gościa słuchać godzinami, wręcz marzy mi się jakaś całonocna pogawędka z nim przy browarze i grillu XD. Facet ma niesamowitą wiedzę niemal o każdym sporcie (oczywiście przoduje w boksie), umie opowiadać, a do tego ma jeszcze jakiś taki vibe lat 90., które choć były w Polsce obiektywnie #!$%@?, to jednak dorastałem w tej dekadzie, więc sentyment mam.

W HP w końcu spadł odsetek lizodupów i jest więcej ciekawych telefonów, w „Dwóch Tenorów” niemal wszystkie telefony są merytoryczne i wywołujące dyskusję, a dodatkowym plusem jest fakt, że w końcu można się tam dodzwonić bez godzin wiszenia na telefonie.

Petruczenko z Pinderą jak się rozgadają to aż reżyserka musi ich stopować, a i anegdoty są ciekawe i stanowią przyjemną odmianę od piłkarskich historii o chlaniu i imprezowaniu.

Zdaje sobie sprawę, że oglądalność jest śmieszna w porównaniu do okresu Euro, ale dla mnie to powiew świeżości i fajny dodatek do tych (niestety) smutnych jak p*zda Igrzysk.

#kanalsportowy #tokio2020
Pobierz Wariner - Muszę powiedzieć, że bardzo trafiają do mnie zarówno olimpijskie hejtparki,...
źródło: comment_1627491878riUh2yFkbJAxpb1gHerwf6.jpg
  • 9
@Wariner: o ile podoba mi sie formuła tego programu że dwóch gosci z ciekawymi historiami wymienia anegdoty to w hejtparku powiniem być aktualny komentarz. #!$%@? za złe wyniki pochwala dobrych danego dnia, analiza przyczyn, szanse zagrozenia itp. A nie że wczoraj edek z januszem jak jakies dwa #!$%@? wujki o jakimś filmie gadali
@Bydlaczek: Edek ogólnie lubi popłynąć i przejąć dowództwo w rozmowie, ale bez przesady - raczej te aktualne wydarzenia omawiają. Wczoraj może faktycznie było za dużo bajdurzenia, ale jednak zapraszają gości związanych z danymi sportami, dzwonią do odpowiednich ekspertów itd.
@Wariner: ogólnie jak nie ma Stanowskiego i jego programów to odbiór Kanału Sportowego jest dużo lepszy.
Niestety ale Stanowski wprowadza do Kanału Sportowego idiotyczne tematy typu jasie kapele, opłaty reprograficzne itp itd. .. wiadomo, że to im nakręca wyświetlenia i kliknięcia ale ze sportem ma to mało wspólnego. Mam nadzieje, że od pewnego poziomu Subów i wyświetleń tego typu tematy się skończą, a Stano założy sobie jakiś osobny kanał na tego
@FantaZy: Stanowski robi oglądalnosć i rozgłos. Żeby Pindera i Petruczenko mogli sobie siąść przy obiektywnie niewielkiej ilości widzów, ktoś wcześniej musiał zrobić hajs i tutaj rola Stanowskiego. Mimo, że czasami robi HP tylko po to, żeby były jakieś artykuły robiące zasięgi, to później dzięki temu i sponsorom, którzy też dzięki temu przychodzą, można trafić na programy z większą wartością merytoryczną, ale które gorzej się klikają i być może nawet na siebie