Wpis z mikrobloga

@Suheil-al-Hassan: najlepsi są tacy jak ty, którzy czyja się ciagle atakowani. A prawda jest taka, ze granica alkoholizmu i rekreacyjnego picia jest bardzo cienka i rożna u każdego człowieka. Jeśli nie miałeś w rodzinie lub wśród znajomych alkoholika to łatwo ci jest wyśmiać każdego, kto alarmuje i zwraca uwagę na zachowania dające znamiona początkowych faz alkoholizmu, które już widzieli u najbliższych. Nikt was ludzie nie chce atakować, powinniście się po prostu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Cooldawg: Nie ma czegoś takiego jak przymus picia. Samo uzależnienie to też rzecz do przepracowania, nie wyrok śmierci. Nikt nie musi pić, żyje się bez tego. Ale robienie z każdego alkoholika jest po prostu bez sensu. Może nie jest zdrowe, pewnie nie jest, ale znam takie osoby już 50+ które sobie jedno piwo dziennie wypiją i nie cierpi na tym absolutnie żaden aspekt ich życia - o zdrowiu wyżej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cooldawg: żal mi was alkoholików lub aspirujących na psychologów monarowych ewentualnie dzieci alkoholików że czujecie misję wciskania każdemu że jest alkoholikiem przez internet, lepiej wtedy ci?
@ssehflodur: oho teraz ja stałem się alkoholikiem, tak się poczułeś zle, ze ci ktoś wytyka złe przyzwyczajenia? Jeśli się z tym poczujesz lepiej to mogę być i dzieckiem z fas, #!$%@? mnie to. Idź walić małpki na budowie z kolegami patusie
Czytanie nadal nie jest twoja mocna strona ale to pewnie od nadmiaru alkoholu wiec ci wybaczę ;) wieczna beka z alkusow tłumaczących sobie ze hehe piwko po pracy musi być. Nie będę się taplał w gownie z nizinami społecznymi wiec miłego dzionka i witaj #czarnolisto